6 лютого 2020 року на базі Ужгородської класичної гімназії відбулося засідання творчої групи вчителів предметів художньо-естетичного циклу на тему «Розвиток здібностей та обдарувань вихованців шляхом формування ціннісного ставлення до мистецтва на заняттях гуртків художньо-естетичного напрямку».
Захід відбувся з метою обміну досвідом роботи керівників гуртків, популяризації досягнень вихованців. У майстер-класах взяло участь 39 педагогічних працівників закладів освіти міста. Розпочала засідання методист методичного кабінету Марія Симкович, яка зазначила, що головною метою системи виховної роботи закладу є створення умов для формування творчої, гармонійно розвиненої, освіченої та вихованої особистості, здатної до самореалізації, самовдосконалення та активних дій.
Привітала гостей заступник директора з виховної роботи Ужгородської класичної гімназії Світлана Дутко, яка ознайомила присутніх із системою гурткової роботи закладу, зазначила, що така робота ведеться на високому рівні, адже вихованці є переможцями багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Голова методичного об’єднання керівників гуртків художньо-естетичного циклу Людмила Федьо відмітила, що одним з важливих напрямків діяльності вчителя в школі є його робота з учнями, які мають особливі здібності. Розширення пізнавальних інтересів, вмінь, навичок відбувається шляхом залучення обдарованих учнів до масових заходів міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Людмила Василівна розповіла про найближчі загальноміські заходи, у яких можуть взяти участь вихованці.
Продовжилося засідання роботою у секціях, де педагоги класичної гімназії, керівники гуртків, провели майстер-класи.
Зокрема, Мар’яна Свида, вчитель музичного мистецтва ознайомила всіх із методами та формами своєї роботи. Вчителька відмітила, що основним завданням керівника вокального гуртка є підбір репертуару відповідно до технічних, артистичних і вікових можливостей учнів. На вчителів чекала також практична частина, під час якої педагоги мали змогу попрактикуватися у співі та складанні авторських пісень.
Сергій Денисенко, керівник гуртка КВН розповів педагогам-організаторам про особливості гри КВН (Клуб Веселих та Найкмітливіших). Участь у грі є однією з найпопулярніших форм організації змістовного дозвілля серед учнівської молоді, розвиває в учнів впевненість в собі, почуття гумору, естетичний смак, креативність та нестандартне мислення. Сергій Денисенко наголосив, що команда класичної гімназії «Вхід у Змінному Взутті» є неодноразовим переможцем Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця».
Для хореографів Кароліна Фаринич, керівник гуртка хореографії та клубу спортивного танцю «Престиж» провела майстер-клас із вивчення латиноамериканського танцю самба.
На завершення педагоги продовжили обговорювати почуте і побачене на майстер-класах, ділитися враженнями від практичної роботи.