Заcідання творчої групи практичних психологів
Опубліковано: Лютий 17, 2022
![Заcідання творчої групи практичних психологів](/media/2022/02/17/17-22-06_6495B4E6-0A03-4FD8-A79A-4672E21B7870.jpeg)
20 березня 2019 року, на базі Центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Ужгородської міської ради, відбулося чергове засідання творчої групи практичних психологів загальноосвітніх та дошкільних освітніх закладів на тему: «Проектування та впровадження процесів супроводу дітей з ООП».
В практикумі взяли участь 8 практичних психологів загальноосвітніх та дошкільних освітніх закладів, методист-психолог ЦППСР.
Метою практикуму було висвітлення в закладах освіти системної діяльності практичного психолога, спрямованої на створення комплексної системи психолого-педагогічних умов, що сприяють засвоєнню знань, умінь і навичок, успішній адаптації, реабілітації, особистісному становленню дітей з порушенням психофізичного розвитку, позитивному формуванню їх стосунків з однолітками, інтеграції і соціумі.
Фахівці психологічної служби обговорювали ефективні методи роботи щодо психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, ділилися досвідом вже проробленої роботи - як діагностичної, так і корекційної.
Методист ЦППСР Патраманська О.М. рекомендувала звернути посилену увагу на проблеми психологічного і соціального супроводу всіх учасників навчально-виховного процесу в умовах інклюзивного навчання, що сприятиме пристосуванню освітнього середовища до потреб дитини з урахуванням її особливостей та можливостей, забезпеченню соціальних потреб.
Наступним етапом була ідея розробки діагностичного інструментарію, для роботи дітей з ООП.