Відбувся фінал змагань 2 етапу (міського) «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат

Опубліковано: Березень 14, 2024

Сьогодні, 14 березня 2024 року, на базі Ужгородського ліцею імені Августина Волошина пройшов фінал змагань ІІ етапу (міського) «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти міста.
Змагання проводились з 12 по 14 березня у чотирьох підгрупах. Участь у змаганнях взяли 14 команд закладів освіти.
У фіналі зустрілися команди Ужгородського ліцею № 7, ліцею «Імідж», ліцею «Лідер» та ліцею імені Августина Волошина. Спритність, технічні вміння та сила командного духу вела команди до перемоги.
За результатами напружених ігор вдалося визначити найсильніших. «Золото» змагань і честь представляти громаду на районому рівні виборола команда Ужгородського ліцею № 7. Почесне друге місце посіла команда Ужгородського ліцею «Лідер», а «Бронзу» змагань здобула команда Ужгородського ліцею «Імідж».
Волейболістки показали надзвичайно високий рівень підготовки, за що ми вдячні тренерам-наставникам.
Переможці та призери нагороджені призом, кубком, дипломами та медалями відповідних ступенів управління освіти Ужгородської міської ради.
Змагання були проведені при підтримці Федерації волейболу м. Ужгорода.