Опубліковано: Січень 29, 2026

Протягом трьох днів, з 27 по 29 січня, команди закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської територіальної громади змагалися за першість у 3 (міському) етапі спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з регбі-5 серед учнів 5-7 класів.

Змагання проходили на базі Ужгородського ліцею імені Августина Волошина та об’єднали шкільні команди, які виборювали право представляти громаду на обласному етапі.

Протягом двох перших днів відбулися ігри групового етапу.

27 січня у групі А зустрілися команди Ужгородських ліцеїв №3, №15, імені В. С. Ґренджі-Донського та «Імідж». Команди продемонстрували високий рівень підготовки, командну взаємодію та спортивну наполегливість. За підсумками ігор право продовжити боротьбу у фінальній частині вибороли команди Ужгородських ліцеїв № 15 та «Імідж».

28 січня у групі Б змагалися команди Ужгородських ліцеїв № 7, № 8, № 9, імені Дойко Габора та НВК «Гармонія». Матчі проходили у напруженій боротьбі, а юні спортсмени продемонстрували згуртованість, витривалість і прагнення до перемоги. До фінального етапу вийшли команди Ужгородських ліцеїв № 7 та № 9.

Сьогодні відбувся фінал чотирьох, у якому зустрілися найсильніші команди групового етапу. Фінальні ігри були емоційними та видовищними, а команди показали високий рівень командної гри, швидкість, спритність та вміння приймати рішення у складних ігрових ситуаціях.

За підсумками фінальних зустрічей перше місце здобула команда Ужгородського ліцею № 15 (тренер Шитєв Крістіна). Почесне друге місце посіла команда Ужгородського ліцею «Імідж». Третє місце за командою Ужгородського ліцею № 7.

Проведення таких змагань сприяє популяризації здорового способу життя, розвитку командних видів спорту серед школярів, формуванню лідерських якостей, відповідальності та взаємопідтримки у дитячих колективах.

Дякуємо усім учасникам змагань, керівникам команд, учителям фізичної культури та вболівальникам за активну участь і підтримку команд. Окрема вдячність Захисникам і Захисницям України за можливість проводити спортивні заходи, навчати та виховувати молоде покоління у безпечніших умовах.

Нашим переможцям бажаємо успішно представити громаду на наступному етапі змагань та здобути нові спортивні досягнення.

разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_zakarpattyaregion   #scl_25_26