Відбулися спортивні змагання з баскетболу серед юнаків міста

Опубліковано: Лютий 28, 2024

26-28 лютого 2024 року в рамках Спартакіади школярів м. Ужгорода відбулися спортивні змагання з баскетболу серед юнаків.
У перші два дні право за вихід у фінал виборювало 18 команд закладів загальної середньої освіти міста.
У фіналі, який проходив на базі спортивного комплексу «Юність», зустрілися команди-переможці чотирьох підгруп.
Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. Юнаки продемонстрували свою хорошу спортивну підготовку. Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції.
Переможцями турніру стали спортсмени Ужгородського ліцею № 15, друге місце посіла команда Ужгородського ліцею «Імідж», а третє місце виборола команда Ужгородського ліцею імені В. С. Ґренджі-Донського.
Команди нагороджені дипломами відповідних ступенів управління освіти Ужгородської міської ради.
Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!