Опубліковано: Квітень 18, 2024

18 квітня 2024 року в Ужгородському ліцей імені Августина Волошина пройшли фінальні ігри з волейболу серед дівчат у рамках Спартакіади школярів міста. За перемогу боролися чотири команди, які стали сильнішими в своїх групах у перший день змагань. Це команди Ужгородських ліцеїв №№ 4, 9, «Імідж» та команда господарів майданчика.
Поєдинки видались досить напруженими і запеклими, адже всі команди хотіли показати на що вони здатні, кожна команда прагнула перемоги. Дівчата грали рішуче та з надзвичайним азартом. Матчі були динамічні і видовищні. Глядачам цікаво було спостерігати за кожною грою юних спортсменок, вболівальники палко підтримували усі команди.
Отож, за підсумками змагань місця розподілилися таким чином: І місце посіла команда Ужгородського ліцею «Імідж», ІІ місце у команди ліцею імені Августина Волошина, а ІІІ місце дісталось волейболісткам Ужгородського ліцею № 9.
Команда-переможець та призери нагороджені призами, грамотами управління освіти Ужгородської міської ради.
Вітаємо команди та бажаємо їм успіхів і перемог у майбутньому.