Підсумки всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»
Опубліковано: Лютий 17, 2022
![Підсумки всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»](/media/2022/02/17/14-04-21_C0ABD75A-4CD9-4811-9D4A-9C7683DA0898.jpeg)
22 лютого у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” підбили підсумки ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Переможцем у номінації „Вчитель інклюзивного класу” стала Марина Арсенівна Цімболинець, учитель початкових класів Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 – ліцей „Лідер” Ужгородської міської ради. Щиро вітаємо переможницю і бажаємо подальших успіхів і професійних звершень.