Першість з легкої атлетики

Опубліковано: Лютий 17, 2022

21 жовтня на арені стадіону «Авангард» пройшла першість з легкої атлетики серед учнів закладів освіти м. Ужгород 2009 року народження і молодших.

Метою проведення змагань була популяризація легкої атлетики та залучення більшої кількості дітей до занять цим видом спорту. У змаганнях взяли участь команди 19 шкіл міста – це понад 200 учасників.

Визначалися переможці як в індивідуальному, так і в командному заліку. З бігу на 60 м серед юнаків третє місце зайняв Федорович Андрій (УСЗОШ І-ІІІ ст. № 2), друге – Піган Ілля (класична гімназія), перше – Лебідь Данііл (УЗОШ І-ІІІ ст. № 12). Серед дівчат у цьому виді програми третьою була Лученко Олександра (УЗОШ І-ІІІ ст. № 20 – ліцей «Лідер»), другою – Іван Аліна (УЗОШ І-ІІІ ст. № 8), а перемогла Граб Валерія (УСШ І-ІІІ ст. № 3). У стрибках у довжину з розбігу третє місце виборов Майор Владислав (УЗОШ І-ІІІ ст. № 6), друге – Мамкович Андрій (УЗОШ І-ІІІ ст. № 6), а переміг Мамченко Володимир (СЗОШ І-ІІІ ст. № 4). Серед дівчат у цьому виді програми третьою була Колеснікова Лідія (УЗОШ І-ІІІ ст . № 9), другою – Макар Катерина (УЗОШ І-ІІІ ст. № 8, а перемогла Сухова Анна (УЗОШ І-ІІІ ст. № 8). Із метання малого м’яча на дальність серед юнаків третє призове місце виборов Мацецка Віталій (гімназія № 16), друге – Токарь Нікіта (УЗОШ І-ІІІ ст. № 6), а переміг Соханич Артем (УЗОШ І-ІІІ ст. № 20 – ліцей «Лідер»). У дівчат у цьому виді програми третє місце посіла Немеш Крістіна (УЗОШ І-ІІІ ст. № 9), друге – Продан Олександра (УЗОШ І-ІІІ ст. № 12), перемогла Сітар Ніколетта (УЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

Змагання з легкої атлетики входять до програми Спартакіади школярів міста, тому були визначені зайняті місця командами закладів освіти. Третє місце завоювала команда УСЗОШ І-ІІІ ст. № 2, на другому – класичної гімназії. А заслужену перемогу здобула УЗОШ І-ІІІ ст. № 8.