пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ЗНО

Про пробне ЗНО-2020

З огляду на ситуацію, що склалася, учасникам пробного ЗНО запропоновано пройти тестування вдома: завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури на сайті регіонального центру.
Для учасників, які не знали про заборону проводити пробне ЗНО в закладах освіти та з’явились на пункти тестування, відповідальними за ПТ та їх помічниками було організовано видачу тестових зошитів та бланків відповідей з 11.00 до 12.00 год сьогодні, 15 червня.

Про зміни проведення пробного ЗНО-2020

Управління освіти Ужгородської міської ради повідомляє про зміни проведення пробного ЗНО-2020.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись за посиланням: https://testportal.gov.ua/probne-zno-2020-ne-jdy-do-punktu-provedennya-projdy-jogo-vdoma/?fbclid=IwAR1COXAzZnhckqXsXowlJSJrlcP-Y0t3r0WYprx4If4znfZTSbqzagklvjY 

Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Щодо проведення основної сесії ЗНО у 2020 році

Міністерство освіти і науки України ухвалило  рішення  про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.

До 4 червня 2020 року на інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину

Переглянути

Сьогодні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

    В Україні очікують понад 346 тисяч учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

   Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО проводиться з 11 навчальних предметів.

   На запит учасників завдання сертифікаційних робіт з шістьох навчальних предметів перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.