пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Яким чином у цьому році буде забезпечено об’єктивність і справедливість проведення олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів?

Відповідь: 

На звернення вчителів міста щодо забезпечення об’єктивності і справедливості проведення олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів повідомляємо, що саме з цією метою у 2013-2014 навчальному році затверджено і введено у дію нову редакцію Положення про міські олімпіади з базових дисциплін серед учнів початкових класів. З повним текстом цього Положення можна ознайомитись на сайті управління освіти Ужгородської міської ради.

Відповідно до п.1.9. цього Положення для складання завдань олімпіад  формують предметно-методичні комісії, до яких входять фахівці відповідної галузі. На членів предметно-методичних комісії покладається відповідальність за нерозголошеність змісту завдань до моменту їх оприлюднення.

Відповідно до п.4.5. категорично забороняється втручання сторонніх осіб у перебіг змагань, перевірку та розгляд апеляцій.

Переможці олімпіад не будуть зараховуватись поза конкурсом до гімназії  м.Ужгорода, а  відповідно до п. 6.3. Положення матимуть пільги при вступі у 1-й клас лінгвістичної гімназії, гімназії м. Ужгорода та спеціалізованих шкіл за умови вступу на відповідний профіль, а саме: за І місце -  +25% балів від загальної кількості балів за вступне випробування, за ІІ місце -  +20%, ІІІ місце -  +15%,  які додаються до кількості балів, отриманих на вступних випробовуваннях. Таким чином, основний акцент робиться не на вступі до гімназій і не на результаті, а на участі кожної окремої дитини і її особистісному росту.