пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Які документи необхідні для зарахування дитини до спеціальної групи?

Відповідь:

Відповідно до п. 6 постанови Кабінету Міністрів  від 12.03.2003ро №305 «Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад» для  прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу, а також для прийому дітей з порушеннями слуху, зору, мови, опорно-рухового апарату, інтелекту, затримкою психічного   розвитку   в  інклюзивні  групи  додатково  подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу  чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою та індивідуальна  програма  реабілітації  для дітей  з інвалідністю.

Скільки дітей повинно виховуватися у спеціальних групах ДНЗ?

Відповідь:

Відповідно до наказу МОН від 20 02.2002 року №128 «Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів  спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах» із змінами визначено наступні нормативи наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу у спеціальних групах для дітей:

- з фонетико-фонематичним недорозвитком мови – 12 дітей

- зі зниженим зором   -10

- порушенням опорно-рухового апарату – 8.  

Моя дитина приймала участь в міській олімпіаді з англійської мови в 4 класі. Вчителька в школі не знає результатів. Чи будуть на вашому сайті офіційно виставлені результати міської олімпіади серед учнів 4 класів?

Відповідь:

Управління освіти Ужгородської міської ради повідомляє, що 11 квітня 2014 року в навчальні заклади міста було надіслано попередні результати міської учнівської олімпіади з базових дисциплін серед учнів 4-х класів.

Щодо використання робочих зошитів у початковій школі

 

Яким чином у цьому році буде забезпечено об’єктивність і справедливість проведення олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів?

Відповідь: 

На звернення вчителів міста щодо забезпечення об’єктивності і справедливості проведення олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів повідомляємо, що саме з цією метою у 2013-2014 навчальному році затверджено і введено у дію нову редакцію Положення про міські олімпіади з базових дисциплін серед учнів початкових класів. З повним текстом цього Положення можна ознайомитись на сайті управління освіти Ужгородської міської ради.