пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Електронні періодичні видання:

 Періодичні видання ВГ "Основа" м.Харків
   Газета української бухгалтерії

Все для бухгалтерів

 Щоденне видання органів державної виконавчої влади 
 Газета Верховної Ради України       
 Періодика видавництва «Плеяди» 
 

Щомісячний журнал для вчителів початкових класів

Журнал для підлітків 

 Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей
Науково-художній журнал для дітей та юнацтва, який допомагає збагнути таємниці природи, гармонію стосунків людини і довкілля. На його сторінках публікують свої статті відомі вчені-біологи, екологи, аграрії, педагоги, психологи та літератори.
Дитяча газета для дбайливих батьків. Читачі зможуть знайомитися з найчарівнішими історіями, розгадувати найзахопливіші завдання та фантастичні кросворди з улюбленими героями, брати участь у чудових конкурсах.

Розвивально-пізнавальні журнали для дітей «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» призначений для дошкільників та дітей молодшого шкільного   віку. Дуже цікавий сайт.

"Граємо в англійську " це    ігрове видання для наймолодших охочих вивчати англійську мову. Цікаві й кольорові завдання дозволяють маленьким учням швидко збагатити їх словниковий запас. Під час подорожі захопливим світом різноманітних вправ читачі з насолодою граються в англійську, вивчаючи її.