пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ПОЛТАВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ

1. Полтавський військовий ліцей (далі – ліцей) є державним загальноосвітнім навчальним закладом ІІІ ступеня та надає встановлену Державним стандартом базову та повну загальну середню освіту, забезпечує поглиблену допрофесійну підготовку військового спрямування, можливість здобуття первинних військових знань, умінь і навичок, необхідних для подальшого вступу і навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України. Випускники ліцею користуються пільгами при цільовому прийомі на навчання до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України.

 

2. Право на вступ до ліцею мають юнаки – громадяни України, незалежно від місця їх проживання:

випускники 7 класів, яким на момент вступу виповнилося 13 років;

випускники 9 класів, яким на момент вступу виповнилося 15 років.

Всі кандидати повинні бути придатними за станом здоров’я до навчання у ліцеї.

 

3. Вступні випробування до ліцею проводяться:

для випускників 7 класів – з 02.06 – 15.06.2014;

для випускників 9 класів – з 23.06 – 05.07.2014.

 

4. Прийом до ліцею здійснюється за результатами оцінювання загальноосвітнього рівня вступників та визначення їх придатності до навчання у ліцеї.

 

5. Оцінювання загальноосвітнього рівня вступників здійснюється у процесі виконання вступних випробувань з:

            математики (інтегроване вступне випробування з алгебри та геометрії) – письмово;

            української мови – диктант;

            іноземної мови – письмово.

Програми вступних випробувань із загальноосвітніх предметів та критерії оцінювання відповідають вимогам загальноосвітніх навчальних закладів.

 

6. Визначення придатності навчатися у ліцеї здійснюється шляхом проведення медичного огляду, професійного психологічного відбору та оцінювання рівня фізичної підготовленості вступників.

 

7. Поза конкурсом, за умови наявності у них достатнього рівня навчальних досягнень, зараховуються діти-сироти та діти, які залишилися без опіки (піклування) батьків.

Право на першочергове зарахування до ліцею при рівності набраних балів мають:

            - діти учасників бойових дій на території інших держав, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час воєнних дій та конфліктів на території інших держав, а також внаслідок захворювання, пов'язаного з перебуванням на території інших держав під час цих дій та конфліктів;

            - діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових  формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків;

            - діти військовослужбовців Збройних Сил України (згідно п.5 ст. 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей");

            - діти потерпілих (потерпілі) від чорнобильської катастрофи;

            - діти з багатодітних сімей, у складі яких є п'ятеро і більше дітей;

            - переможці ІІІ–ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад;

            - обдаровані і талановиті діти, які є учасниками або переможцями міжнародних та всеукраїнських пісенних, мистецьких, танцювальних конкурсів, спортивних змагань.

 

8. Вступники, які мають пільги під час вступу до ліцею, повинні подати нотаріально завірені документи, що підтверджують їх пільги.

Вступники з числа переможців ІІІ–ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад, учасники та переможці міжнародних та всеукраїнських пісенних, мистецьких, танцювальних конкурсів, спортивних змагань повинні надати оригінали та копії дипломів, грамот, інших документів, що підтверджують здібності вступників та відображають їх навчальні, спортивні або творчі досягнення.

 

9. Вступники з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під час проведення вступних випробувань забезпечуються безкоштовним харчуванням та місцем проживання у ліцеї.

Усі інші вступники на період вступних випробувань місцем проживання та харчуванням не забезпечуються. Проїзд до ліцею та в зворотному напрямку здійснюється за власний рахунок.

 

10. Документи до приймальної комісії (додаток 1) подаються вступником особисто (крім вихідних та святкових днів) або надсилаються поштою в період з 1 квітня по 15 травня за адресою: 36009, Полтавська область, м. Полтава, вул. Зінківська 44, телефон для довідок: 0532536713.

 

 

 

Документи, які подаються до приймальної комісії:

 

заява від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім’я начальника ліцею про зарахування на навчання до ліцею;

заява від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім’я начальника ліцею про згоду на обробку персональних даних вступника, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

особиста заява вступника про бажання навчатися в ліцеї і продовжувати навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України;

автобіографія;

характеристика із загальноосвітнього навчального закладу, завірена директором;

копія свідоцтва про народження;

копія табеля про успішність за І семестр навчання поточного навчального року, завірена директором школи;

довідка про склад сім’ї та реєстрацію (форма № 3);

4 фотокартки 3×4 см (без головного убору);

довідка про проходження медичного огляду (облікова форма МОЗ України № 086-о), до якої додаються:

довідка про щеплення;

дані про флюорографію органів грудної клітини (з 15 років);

електрокардіограма;

конверт зі зворотною адресою.

 

 

Документи, які подаються особисто вступником при прибутті на вступні випробовування:

 

результати загального аналізу крові, сечі, аналізу калу на я/г (термін дії довідки про результати аналізів – 14 календарних діб від дня здачі аналізів у медичному закладі);

медична книжка амбулаторного хворого;

оригінали свідоцтва про базову загальну середню освіту (табель успішності за 7 клас) та свідоцтва про народження.