пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

Кафедра української мови і літератури Національного університету "Острозька академія" запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді з української мови і літератури.

Перший етап Інтернет-олімпіади буде проведено 25 лютого — 1 березня 2014 року у вигляді онлайн-тестування (реєстрація на сайті www.moodle.oa.edu.ua), яке містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу десять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають запрошення для участі в другому (фінальному) етапі Інтернет-олімпіади.

Другий (фінальний) етап, який передбачає написання учнівського твору на одну із запропонованих членами журі тем, відбудеться на базі Національного університету "Острозька академія" 21 березня 2014 року.

Переможці Інтернет-олімпіади отримають сертифікат, що надає право першочергового вступу до Національного університету "Острозька академія ".

Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з української мови і літератури й отримати можливість стати студентом найстарішого вищого навчального закладу в Східній Європі - Острозької академії.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

Детальніше   на   сайті: https://www.oa.edu.ua  (розділ   "Абітурієнтові"   або "Анонси").

 

Контактні особи:

Максимчук Віталій Васильович,   е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Федорич Христина Миколаївна,  е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .