пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Семінар-практикум «Психологічна допомога населенню, учасникам останніх подій в Україні, постраждалим та їх родичам, родичам загиблих. Робота зі стресом, тривогою, травмою»

08 жовтня 2014 року у приміщенні НВК «УжЕЛ» центром практичної психології та соціальної роботи управління освіти Ужгородської міської ради був організований семінар-практикум для психологів освітніх закладів міста про надання психологічної допомоги вимушеним переселенцям, учасникам останніх подій в Україні, постраждалим та їх родичам, родичам загиблих. 

Під час роботи семінару практичні психологи БПЛ «Інтелект» та ДНЗ № 21 «Ластовічка» Піньо Наталія та Принцовська Ольга ознайомили учасників з джерелами травми; факторами ризику розвитку посттравматичного стресового розладу (ПТСР); ознаками та симптомами гострого переживання; реакцією дитини на травму; факторами, що впливають на відповідь дитини на травму; з відмінностями в емоційному здоров’ї; з методами підтримки дітей в кризі та провели практичне заняття з надання допомоги дітям з ПТСР. Практичний психолог ДНЗ № 7 Терпак Тетяна поділилася своїм досвідом роботи з дітьми, що зазнали психологічної травми, з бійцями, які повернулися з зони АТО.