пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ СИСТЕМИ ОСВІТИ

Темі профілактики та психокорекції стресових станів було присвячено засідання методичного об’єднання практичних психологів системи освіти, що відбулося 17 грудня 2014 року у ДНЗ  № 19. Учасники заходу мали можливість актуалізувати свої знання з психології стресу й ознайомитися з ефективними техніками профілактики та подолання стресових станів, які презентувала практичний психолог Гірей Тетяна Йосипівна.

ОБЛАСНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

27 жовтня 2014 року на базі Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора був проведений обласний семінар методистів районних (міських) відділів (управлінь) освіти, які відповідають за діяльність психологічної служби на тему: «Методичне забезпечення психологічного супроводу особистісного та професійного самовизначення».

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ СИСТЕМИ ОСВІТИ

01 жовтня 2014 року у СЗОШ І ступеня № 1 з поглибленим вивчення англійської мови було проведено засідання методичного об’єднання практичних психологів на тему «Діяльність практичного психолога з обдарованими дітьми». Роботу з обдарованими дітьми у закладах нового типу презентувала директор школи Черкашин Еріка Анатоліївна. Особливості взаємодії з обдарованими учнями висвітлила у своєму виступі завідувач ЦППСР Томей Анжеліка Миколаївна. Практичний психолог СЗОШ № 1 Богдюкевич Ксенія Володимирівна представила свій досвід роботи з розвитку творчих здібностей учнів та провела з учасниками засідання тренінгове заняття «Відшукай у собі талант».

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ СИСТЕМИ ОСВІТИ ДНЗ № 38

19 листопада 2014 року в ДНЗ № 38 відбулося засідання  методичного об’єднання  практичних психологів системи освіти міста Ужгорода на тему «Психологічний супровід становлення молодого педагога дошкільного закладу». Практичний психолог закладу Шулинець Еріка Августинівна презентувала учасникам  свій досвід роботи з молодими вихователями та провела тренінгове заняття «Крокуємо до майстерності», що було розроблено для молодих педагогів з метою сприяння їхній професійній адаптації, орієнтація на відкриття внутрішніх ресурсів,  підвищення рівня психологічної компетенції, оптимізації професійних стосунків, актуалізації процесів самоаналізу та саморозвитку педагога.

Статеве виховання дітей дошкільного віку

На засіданні методичного об’єднання практичних психологів системи освіти за темою «Статеве виховання дітей дошкільного віку», що відбулося 19 березня 2014 року у ДНЗ № 1, були розглянути питання змісту, форми, мети та завдань статевого виховання; основних статево-рольових типів; формування психологічної статі у дошкільників.