пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Роз'яснення МОНУ щодо кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників та порядку їх присвоєння

Лист від 29.02.2016 р. № 2/1-13-360-16 "Щодо порядку застосування постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 р. № 1109" ЩОДО ПРИСВОЄННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ЗВАННЯ "СТАРШИЙ ВОЖАТИЙ-МЕТОДИСТ"

Відповідно до Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 р. № 1109 (далі - Порядок), за результатами атестації педагогічним працівникам, які обіймають посаду старшого вожатого, як і раніше, може присвоюватися педагогічне звання "старший вожатий-методист".

Кваліфікаційні характеристики для педагогічних працівників , яким присвоюються кваліфікаційні категорії

Вчитель

Посадові обов’язки. Планує , здійснює навчання, виховання учнів, сприяє становленню їх як особистостей. Забезпечує умови для засвоєння ними освітніх програм на рівні обов’язкових державних вимог. Використовує ефективні форми, методи, засоби навчально–виховного процесу. Вивчає індивідуальні особливості школярів, дбає про розвиток їхніх здібностей, талантів на основі задатків та обдаровань. Проводить індивідуальну, позакласну роботу з учнями з предмета, що викладає. Настановленням і особистим прикладом утверджує повагу до принципів загально – людської моралі: правди, справедливості, гуманізму, доброти, патріотизму, працелюбства, інших доброчинностей. Виховує в учнів повагу до батьків, жінки, культурно–національних, духовних, історичних цінностей України, країни походження, дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Готує вихованців до свідомого життя в дусі взаєморозуміння, миру, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами. Додержується педагогічної етики, поважає гідність учнів, захищає їх від будь–яких форм фізичного або психічного насильства, запобігає вживанню ними алкоголю, наркотиків, іншим шкідливим звичкам, пропагує здоровий спосіб життя. Вимагає від учнів дотримання навчальної дисципліни, статусу освітньої установи. Контролює забезпечення здорових, безпечних умов навчання та праці. Підтримує зв’язки з батьками, надає їм консультативну допомогу з питань навчання, виховання, розвитку їхніх дітей. Постійно підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.

Наказ 11.09.2017 № 203 Про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів м. Ужгорода у 2017-2018 н. р.

Наказ 19.10.2017 № 769к Про проведення атестації комісією ІІ рівня управління освіти Ужгородської міської ради

Про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів м. Ужгорода у 2015-2016 н.р.

Завантажити наказ