пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в УЗОШ І-ІІІ ст. № 6 ім. В.С.Гренджі-Донського

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. До цього особливого дня шкільна бібліотека ЗОШ №6 в рамках роботи клубу любителів книги «Діалог» разом з класними керівниками 5-х класів провела годину спілкування про людський обов’язок бути турботливими і милосердними щодо старших.

    Відбулося витання і обговорення творів Василя Сухомлинського «Доброго вам здоров'я, дідусю» та «Бабуся і Петрик».

    Організований конкурс творчих робіт до Дня людей похилого віку торкнувся серця маленьких читачів. Вони з задоволенням розповідали про своїх бабусь і дідусів, присвячували їм свої малюнки.

       Конкурс творчих робіт учнів «Моя бабуся», «Мій дідусь» завершився перемогою Юліанни Чурей (5-А клас) та Продан Анастасією (5-В клас).

Переможці в нагороду отримали цікаві книжки.

Читати – це модно та цікаво!

 Таким інформаційним повідомленням відкрився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в УЗОШ І-ІІІ ст. № 6 ім. В.С.Гренджі-Донського.

 Учні ознайомилися з цікавими фактами про книгу, бібліотеку і читання та були запрошені відвідати заходи, які підготувала шкільна бібліотека.

 До послуг читачів організована виставка матеріалів «Книги – морська глибина».