пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ВІДОМИЙ ПИСЬМЕННИК В ГОСТЯХ У ШКОЛЯРІВ

      Тринадцятого жовтня 2016 року до Ужгородської спеціалізованної школи номер 3, завітав відомий Ужгородський письменник О. Гаврош.

Діти сьомого та восьмого класів спільно з вчителями привітно зустріли письменника в одному з класів школи. Спеціально для зустрічі з автором вони підготували сценку за сюжетом одного з його творів, написанного на основі реальних подій, що описують нам найсильнішу людину у світі-Івана Силу.

       Цей виховний захід проходив у невимушеній дружній обстановці. Сам Гаврош подякував дітям та вчителям за працю, яка знадобилась їм для постановки та організаціі цієї зустрічі, а також окремо виділив театральну постанову, виконану найталановитішими учнями сьомих та восьмих класів. Він був приємно здивований здібностями дітей. «Оскільки, я і сам працюю у теарті, мені було дуже приємно побачити театр у школі»- говорить письменник. Після виступу учнів, О. Гаврош показав трейлер до фільму «Пригоди Івана Сили», саундтрек до фільму, трейлер до фільму «Розбійники карпат», а також розповів багато цікавого про свої книжки, історію створення кожної з них.