пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Запрошення до світу поезії та прозових мініатюр

        У рамках заходів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  та згідно плану роботи клубу любителів книги «Діалог» ЗОШ № 6  відбулася творча зустріч з видатною закарпатською письменницею Надією Панчукта презентація її творчості.

 Авторкою видано вже більше двадцяти книг, деякі були представлені читачам. Письменниця зачитала деякі уривки із збірки малої прози «Справжнє кіно».

 Надія Панчук відповіла на запитання учнів та подарувала їм свої книги.

 

Місячних шкільної бібліотеки НВК "Престиж"

Завершився  третій  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проходив під гаслом "Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів". Мета місячника: залучити учнів до читання, домогтися, щоб книги стали їх постійною потребою, супутниками у житті.

У рамках місячника в нашій школі були проведені різноманітні заходи, які привертали увагу учнів до бібліотеки та книги:

* Екскурсія до бібліотеки «Де живе книга?»;
* Виставка малюнків-ілюстрацій до улюблених книг «Наш вернісаж»;
* Зустріч з художником-педагогом Ангеліною Турак;
* Літературний турнір «Подорож у світ казок»;
* Книжкова виставка « Зупинися на хвилинку – подивися на новинку»;
* Книжкова виставка « Закарпатські письменники - дітям»;
* Книжкова виставка « Казка кличе в гості»;
* Книжкова виставка « Зустріч з книгою – це свято»;
* Бесіда – презентація «Мій рідний край – краплиночка на карті» (до дня визволення Закарпаття);
* «Казкотерапія»;
* «Книжкова лікарня»;
* Акція «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом»
 

«Жива бібліотека»

     У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учнів 11-А класу ЗОШ № 6 ознайомлено з міжнародним соціальним проектом «Жива бібліотека»

    У ролі «живої книги» виступили учні КарінаГлуханич, Ольга Сливканич, Анна Житнєва та ЕсфірьЧернишева, які намагалися донести основну думки письменника та зацікавити в процесі розмови своїх однокласників книгами Мирослава Дочинця «Вічник», «Криничар», «Карби і скарби», «Книга надиху».

       «Жива книга» – це людина, яка готова поділитися з читачем своїм особистим досвідом і відверто відповідати на їхні запитання. Це й спробували зробити наші учасники проекту.

 Учням порекомендовано відвідувати офіційний сайт проекту «Жива бібліотека»https://humanlibrary.org/

Місячник шкільної бібліотеки ЗОШ № 15

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек шкільними бібліотекарями ЗОШ №15  було заплановано та проведено такі заходи:  проведено цикл бесід-роздумів за темами: «Таємниці книжкового дивосвіту», «Якими були перші книжки», «Хто і коли почав друкувати перші українські книги?», «Які професії беруть участь у створенні книг?», «Чи можна сьогодні обійтися без книжок?».

         Цікаво та святково пройшла посвята другокласників у читачі «До нас завітав читач». Матеріли свята висвітлені на сайті школи та на сторінках соціальних мереж, а саме Фейсбук та Вконтакті.

         З учнями середнього шкільного віку було проведено бенефіс читача «Книга у твоєму житті» та годину спілкування «Книга – найчистіша сутність людської душі».

         Підсумком Місячника став  День відкритих дверей для вчителів та батьків та проведення акції «Подаруй бібліотеці книгу».

Багато читати – це престижно!

      18 жовтня в 6-Г  класі ЗОШ № 6 відбувся «Турніркниголюбів». Учні згадували прочитані книжки та своїх улюблених героїв за описом або слухаючи уривок літературного твору. У результаті обидві команди вийшли переможцями. Перемогла дружба!

     Діти ще раз переконалися, що «Тільки книжки перетворять подив на допитливість. Тільки читання відкриває перед людиною розкіш інтелектуального життя» (В.Сухомлинський).