пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Про набір слухачів у Всеукраїнські наукові профільні школи Малої академії наук України

Відповідно до наказу Міністерства від 06.04.2015 № 400 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на ІІ півріччя 2015 року за основними напрямами позашкільної освіти» Національний центр «Мала академія наук України» оголошує набір слухачів у Всеукраїнські наукові профільні школи Малої академії наук України на 2015–2016 н.р (далі – наукові школи).

Навчання в наукових школах здійснюється за очно-заочною та дистанційною формами. Учні 9-11 класів мають можливість двічі на рік брати участь у очних сесіях: настановна сесія (листопад), дослідницько-експериментальна сесія (березень).

У рамках наукових шкіл учасники працюють за індивідуальними навчальними планами: самостійно вивчають теоретичний матеріал, консультуються з науковими керівниками в онлайн-режимі, виконують пошукові завдання з визначеної теми та контрольні роботи з профільної дисципліни, проводять досліди та експерименти, беруть участь у вебінарах тощо.

Науково-методичний супровід навчально-виховного процесу наукових шкіл забезпечують: Національний технічний університет України «КПІ», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Просимо рекомендувати на навчання у наукові школи учнів 8 класів за такими профілями: математичний, фізичний, хімічний та інформаційних технологій; учнів 9–11 класів –  фізико-технічний (секції: «Технічні науки», «Фізика»), математичний, хіміко-біологічний, лінгвістичний (секції: «Українська мова», «Англійська мова») та інформаційних технологій.

Для участі у відбірковому турі учням необхідно зареєструватися на сайті наукової  школи    z-school.man.gov.ua  у  розділі  «Реєстрація учнів» у  період   з 20 до 30 вересня  ц. р.

Детальна інформація про наукові школи – на сайті z-school.man.gov.ua ; за телефоном: (44) 489-55-83, 489-55-84.

 

Завантажити документ