пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Новини управління освіти Ужгородської міської ради

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ МАН 2015 рік


Секція екології

ІІ місце

Пензелик Ірина Василівна

учениця  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 20 – ліцею „Лідер” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція селекції  та генетики

ІІІ місце

Мазур Богдана Федорівна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

 

Відділення економіки

Секція економічної теорії та історії економічної думки

І місце

Рудий Сергій Сергійович

учень 10 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

 

Відділення Історії

 

Секція археології

ІІ місце

Росоха Андрій Іванович

учень  11 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

ІІІ місце

Пишка Роман Романович

учень  9 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

Секція всесвітньої історії

ІІ місце

Мудра Максим Іванович

учень  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

 

Секція історичного краєзнавства

ІІ місце

Келемен Станіслав Йосипович

учень  9 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

Секція історії України

ІІІ місце

Піняшко Михайло Миколайович

учень  11 класу лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

 

Відділення комп’ютерних наук

Секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм

ІІ місце

Бубняк Андрій Тарасович

учень 11 класу навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня з угорською мовою навчання – угорськомовна гімназія” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

 

ІІІ місце

Безушко В'ячеслав Олександрович

учень  10 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

Секція технологій програмування

ІІІ місце

Ковач Петро Петрович

учень 11 класу навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня з угорською мовою навчання – угорськомовна гімназія” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

 

Секція літературної творчості

ІІ місце

Малишка Василь Васильович

учень 11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

Секція мистецтвознавства

ІІ місце

Холмовська Крістіна Георгіївна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

 

 

Секція російської літератури

І місце

Дуброва Ніна Вікторівна

учениця  10 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – російська мова

Секція світової літератури

І місце

Малишка Василь Васильович

учень  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

Секція фольклористики

ІІ місце

Гацош Дарина Віталіївна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

ІІІ місце

Андропова Євгенія Ігорівна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 15 Ужгородської міської ради, базова дисципліна – українська мова та література

 

Відділення математики

Секція математики

І місце

Яблуновська Валерія Вікторівна

учениця  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

 

 

Відділення мовознавства

 

Секція англійської мови

І місце

Дуброва Ніна Вікторівна

учениця  10 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – англійська мова

 

Секція німецької мови

І місце

Куртей Тетяна Василівна

учениця  11 класу лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – німецька мова

 

 

Секція російської мови

І місце

Равлюк Сергій Олександрович

учень  10 класу багатопрофільного ліцею „Інтелект” - загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – російська мова

Секція української мови

ІІІ місце

Тарчанин Богдан Романович

учень  9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

Секція французької мови

І місце

Ерп Адріан Михайлович

учень  9 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – французька мова

 

Відділення наук про Землю

Секція географії та ландшафтознавства

ІІ місце

Сюсько Олена Іванівна

учениця  10 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – географія

 

Відділення технічних наук

Секція авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніки

ІІІ місце

Бучинець Іван Іванович

учень  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

 

Відділення фізики і астрономії

 

Секція аерофізики та космічних дослідженнь

ІІ місце

Піган Іван Іванович

учень  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

 

Секція астрономії та астрофізики

І місце

Дюлай Василь Васильович

учень  11 класу лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

ІІ місце

Чигарев Максим Сергійович

 

 

 

Невинський Андрій Андрійович

учень  11 класу навчально-виховного комплексу „Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І -ІІ ступенів” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

                             ІІІ місце

 

 

учень  9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

Секція експериментальної фізики

ІІ місце

Тімірязєв Єгор Олексійович

учень  9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

ІІІ місце

Митуля Юрій Михайлович

учениця  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

Секція теоретичної фізики

І місце

Штимак Володимир Володимирович

учень  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

 

Відділення філософії та cуспільствознавства

 

Секція журналістики

І місце

Путрашик Катерина Володимирівна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

Секція педагогіки

І місце

Чікош Ніколь Едвардівна

учениця  11 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

 

Секція правознавства

І місце

Телеп Юлія Василівна

учениця  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

ІІІ місце

Захаров Євген Андрійович

учень 10 класу багатопрофільного ліцею „Інтелект” - загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

 

Секція соціології

І місце

Сірко Іван Іванович

учень  10 класу багатопрофільного ліцею „Інтелект” - загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

ІІ місце

Зубашков Максим Миколайович

учень  10 класу лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

Секція теології, релігієзнавства та історії релігії

ІІІ місце

Довба Тарас Васильович

учень  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів №  15, базова дисципліна – історія України

 

Відділення хімії та біології

 

Секція біології людини

ІІ місце

Сірко Іван Іванович

учень  10 класу багатопрофільного ліцею „Інтелект” - загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція валеології

ІІ місце

Дробнич Марк Олексійович

учень  9 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

ІІІ місце

Готра Ростислав Віталійович

учень  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

 

Секція загальної біології

ІІІ місце

Довбей Наталія Романівна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

 

 

Секція зоології, ботаніки

ІІ місце

Чаплінський Денис Олександрович

учень  11 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція медицини

І місце

Колесник Андрій Павлович

учень  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

ІІІ місце

Потапов Семен Олексійович

учень  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 6 ім. В.С. Гренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція психології

І місце

Мучичка Ярослав Іванович

учень  11 класу Навчально-виховного комлексу „Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І – ІІ ступенів” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

ІІІ місце

Котигорошко Владислав Мстиславович

учень  11 класу Навчально-виховного комплексу „Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І – ІІ ступенів Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція Хімія

ІІ місце

Мойзеш Олександр Андрійович

учень  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – хімія