пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Олімпіади, конкурси

Попередні результати (протокол) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови 2017 р.

Переглянути результати

Переглянути завдання та відповіді

Остаточні результати (протокол) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 2017 р.

Переглянути остаточні  результати

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 2017-2018 н.р.

Переглянути результати

Переглянути завдання

Переглянути розв'язки

Попередні результати (протокол) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови 2017 р.

Переглянути результати 

Переглянути завдання та відповіді

 

 

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 2017-2018 н.р.

Переглянути попередні результати  10 клас

Переглянути попередні результати 11 клас

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2017-2018 н.р.

Переглянути попередні результати 8-11 класи

Завдання

Відповіді

Попередні результати міської олімпіади з базових дисциплін серед учнів 4 класів м. Ужгорода з природознавства

 

Прізвище,  ім’я та по батькові учня

Навчальний  заклад

Кількість балів

Загальний бал

Місце

1

2

3

4

5

Різак Софія Романівна

НВК «Престиж»

8

10

5,5

10

10

43,5

І

Маргіта Анастасія Василівна

УЗОШ № 19

5

10

7

9

10

41

ІІ

Оберемок Валерій Валерійович

УЗОШ № 6

7

10

5

6

12

40

ІІ

Сенько Денис Вадимович

УСНВК «Веселка»

5

4

5

10

10

34

ІІІ

Надь Йосип Йосипович

УЗОШ № 8

5

8

6

6

8

33

ІІІ

Мірутенко Крістіна Владиславівна

УЗОШ № 15

4

10

6

4

9

33

ІІІ

Баген Вадим Михайлович

УЗОШ № 12

7

10

6

3

6

32

4

Гичка Євген Михайлович

УЗОШ  № 20-ліцей «Лідер»

6

8

6

6

4

30

5

Примич Христина Михайлівна

УСЗОШ № 2

5

6

3,5

10

5

29,5

6

Бізіля Софія Степанівна

СНВК «Пролісок»

6

6

5,5

3

8

28,5

7

Бібен Роман Олександрович

СНВК «Первоцвіт»

5

4

4,5

10

4

27,5

8

Ленарт Тетяна Міланівна

УСШ  № 5

6

8

7

2

4

27

9

Староста Евеліна Іванівна

СНВК «Ялинка»

7

6

2,5

7

4

26,5

10

Бандура Юліан Тимофійович

УЗОШ № 15

8

4

6,5

4

3

25,5

11

Савула  Олександра Іванівна

УЗОШ І-ІІІ ст. № 15

6

8

5

0

6

25

12

Чопик Ольга Володимирівна

НВК «Престиж»

5

8

6

2

4

25

12

Писанчин Вікторія Русланівна

НВК «Гармонія»

5,5

2

5

4

8

24,5

13

Химинець Юлія Владиславівна

СНВК «Ялинка»

3

6

7

4

4

24

14

Петріченко Олександр Олександрович

УЗОШ № 6

4

9

4,5

0

6

23,5

15

Вербіаш Давід Адальбертович

УЗОШ № 10

3

2

3

8

6

22

16

Єдінак Іштван Вікторович

БПЛ «Інтелект»

6

7

4

4

1

22

17

Ормош Дарія Емерихівна

СНВК «Первоцвіт»

6

3

6

4

3

22

17

Мигович Іван Іванович

НВК «Престиж»

6

2

4

1

8

21

18

Футькао Вероніка Іванівна

НВК «Престиж»

5,5

4

5

0

6

20,5

19

Форгачі Катерина Іванівна

УЗОШ № 6

6

5

5

1

3

20

20

Суслова  Любов Олексіївна

УСШ № 3

6

2

2,5

3

6

19,5

21

Ярема Роман Віталійович

УСНВК «Веселка»

5

3

0

1,5

8

17,5

22

Щербанич Євгенія Сергіївна

СНВК «Первоцвіт»

4

2

6,5

2

3

17,5

22

Даніч Данило Олегович

СНВК «Ялинка»

6

2

6

2

1

17

23

Хромчак  Домініка Ігорівна

УСШ № 3

5

4

6

0

1

16

24

Піцур  Дмітрій Сергійович

УСШ № 3

5

2

4

1

4

16

24

Лютнянський Едуард Олександрович

УЗОШ № 7

5

2

2

1

5

15

25

Прилукін  Максим Сергійович

НВК «УжЕЛ»

5

1

1,5

0

6

13,5

26

Гайович Глєб Костянтинович

СЗОШ № 4

4

2

2

1

3

12

27

Попередні результати міської олімпіади з базових дисциплін серед учнів 4 класів м. Ужгорода з української мови

 

Прізвище,  ім’я та по батькові учня

Навчальний  заклад

Кількість балів

Загальний бал

Місце

1

2

3

4

5

                 

 

Ізай Анастасія Ярославівна

УСШ  № 5

11

9

3

9

7

39

І

Магарита Ія Леонідівна

СНВК «Пролісок»

11

9

3

5

6

34

ІІ

Декет Аліна Юріївна

УСЗОШ № 1

11

10

5

5

1

32

ІІ

Бобіль Анастасія Олександрівна

СНВК «Ялинка»

6

6

4

9

6

31

ІІІ

Сербинська Анна Андріївна  

СНВК «Первоцвіт»

7

4

7

8

5

31

ІІІ

Ставенська Олександра Віталіївна

НВК «Престиж»

5

9

6

7

3

30

ІІІ

Іваньо Ангеліна Юріївна

УЗОШ  № 20-ліцей «Лідер»

12

6

3

6

2

29

ІІІ

Манкович Вікторія Аттилівна

УЗОШ № 6

7

6

6

7

2

28

4

Замлінська Наталія Михайлівна

ЗОШ № 8

9

4

4

4

7

28

4

Лендєл Яна Євгенівна

ЗОШ № 8

6

5

5

10

2

28

4

Захарова Катерина Андріївна

БПЛ «Інтелект»

6

9

3

9

1

28

4

Шпінь Денис Віталійович

УСНВК «Веселка»

9

10

4

3

2

28

4

Журіна Вероніка Володимирівна

НВК «Престиж»

7

6

4

7

4

28

4

Дюрдь Віталій Віталійович

СНВК «Пролісок»

6

10

2

9

1

28

4

Зейкан Анна Миколаївна

УЗОШ № 15

8

9

3

6

1

27

5

Логвінова  Олександра Вікторівна

УСШ № 3

9

7

4

5

1

26

6

Костіва Вікторія Василівна

БПЛ «Інтелект»

6

7

5

5

3

26

6

Слепко Вікторія Іванівна

УЗОШ  № 20-ліцей «Лідер»

8

7

2

6

1

24

7

Панькулич Олександра Віталіївна

СНВК «Ялинка»

7

7

2

6

2

24

7

Шетеля Софія Ярославівна

УЗОШ № 19

9

2

2

9

1

23

8

Верхола Ірен Ігорівна

НВК «Престиж»

7

8

1

4

3

23

8

Белень Злата Олексіївна

УЗОШ № 6

10

4

3

4

1

22

9

Кухар Наталія Валентинівна

УЗОШ № 12

8

1

5

6

2

22

9

Русанюк Каміла Сергіївна

СНВК «Пролісок»

6

3

3

9

1

22

9

Вовканець Діана Віталіївна

УСЗОШ № 2

5

4

3

5

4

21

10

Корпош Анастасія Олегівна

УЗОШ № 6

8

8

0

5

0

21

    10

Москаленко Анна Олександрівна

НВК «Престиж»

5

6

5

3

1

20

11

Добрянська Вікторія Тарасівна

СНВК «Ялинка»

6

6

1

6

1

20

11

Голубець  Вероніка Василівна

НВК «УжЕЛ»

6

7

1

5

1

20

11

Поляк Сергій Андрійович

 УЗОШ № 10

4

7

0

4

1

16

12

Бурдюх Наталія Іванівна

НВК «Гармонія»

5

2

1

2

1

11

13

Чубова Дар’я Сергіївна

СЗОШ № 4

3

4

0

2

1

10

14

Щадей Ольга Олегівна

ЗОШ № 7

3

5

0

1

1

10

14

 

 Завантажити завдання

Попередні результати міської олімпіади з базових дисциплін серед учнів 4 класів м. Ужгорода з англійської мови

 

ПІБ учня

Навчальний заклад

Аудіювання

Читання

Використання мови

Письмо

Заг.бал

Місце

Бельчикова Анна Олександрівна

УСЗОШ № 1

22

30

45

15

112

І

Даньків Даніель Володимирович

НВК «Престиж»

21

30

46

15

112

І

Менджул Юліанна Мирославівна

УСЗОШ № 1

22

30

44

14

110

ІІ

Болдіжар Ребекка Юріївна

СНВК «Первоцвіт»

17

30

47

14

108

ІІ

Оремус Даніель Аттілович

СНВК «Ялинка»

22

30

43

13

108

ІІ

Вайс Евеліна Віталіївна

УЗОШ № 10

20

30

44

12

106

ІІІ

Гайда Єлізавета Романівна

УСШ № 3

22

30

40

14

106

ІІІ

Пахомов Артем Сергійович

УСШ № 3

22

30

41

12

105

4

Мандзич Анастасія Михайлівна

СНВК «Первоцвіт»

18

29

45

12

104

5

Путнокі Анастасія Юріївна

СНВК «Первоцвіт»

20

30

41

11

102

6

Лучка Таїсія Іванівна

СНВК «Ялинка»

17

30

13

42

102

6

Рейпаші Маріель-Вікторія Станіслав

СНВК «Пролісок»

20

30

38

13

101

7

Кіш Станіслав Васильович

НВК «Престиж»

17

25

46

12

100

8

Слободян Вікторія Ладиславівна

СНВК «Ялинка»

22

20

44

14

100

8

Січка Денис Сергійович

УЗОШ № 12

18

30

41

10

99

9

Прокопова Елеонора

УСШ № 5

19

30

36

12

97

10

Балога Арсеній Дмитрович

УСШ№ 3

22

29

34

11

96

11

Глебена Сергій Вікторович

Ліцей «Лідер»

22

29

33

12

96

11

Мачабелі Анна Василівна

НВК «Престиж»

20

30

40

6

96

11

Дмитрієв Джейкоб Олександрович

УСШ № 3

22

30

34

9

95

12

Фалес Руслан Костянтинович

СНВК «Пролісок»

17

25

40

13

95

12

Петечел Артемій Іванович

СНВК «Первоцвіт»

22

27

33

12

94

13

Гладков Олександр Олександрович

УЗОШ № 8

20

30

36

7

93

14

Мараєв Сергій Юрійович

УЗОШ № 19

22

11

46

13

92

15

Король Сергій Іванович

УСЗОШ № 1

22

18

35

12

87

16

Лазур Юліанна Володимирівна

УЗОШ № 6

17

25

32

12

86

17

Голуб Олег Васильович

УЗОШ № 15

16

24

34

12

86

17

Скороход Богдана Анатоліївна

УСЗОШ № 2

14

23

32

12

81

18

Феєр Даніель Габорович

СНВК «Веселка»

16

25

21

14

76

19

Смородінов Максим Петрович

УЗОШ № 12

16

30

21

6

73

20

Гайдук Андрій Михайлович

НВК «УжЕЛ»

12

30

26

4

72

21

Сютрик Олександр Олександрович

СЗОШ № 4

18

22

18

13

71

22

Сейрбайло Едвард Юрійович

УЗОШ № 10

22

14

18

7

61

23

Крафчик Софія Степанівна

СЗОШ № 4

11

13

28

6

58

24

Сідун Станіслав

УЗОШ № 7

14

9

26

4

53

25

Садварій Олександр Іванович

НВК «Гармонія»

6

12

14

1

33

26

Дякун Михайло Юрійович

БПЛ «Інтелект»

10

11

5

0

28

27



Завантажити завдання