пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.тренінг для батьків діток - першокласників : « Скоро – школа!»

         17 серпня 2018 року (у  п’ятницю ) на базі КУ «ІРЦ №1» проведено тренінг для батьків діток - першокласників : « Скоро – школа!» . Психологом Нікітіною Л.В. було звернено особливу увагу на соціалізацію дитини  у колективі, особливості пізнавальних процесів першокласників. Велику увагу було приділено адаптації дитини до нового середовища. Батьки відчули себе першокласниками: складали рюкзаки, вчилися взаємодіяти один з одним.

Семінар – тренінг «Вплив іпотерапії на дітей»

22 липня 2018 року на базі КУ «ІРЦ №1» буде проведено семінар – тренінг «Вплив іпотерапії на дітей» для батьків. Запрошено професора східно – каролінського університету Наталю Сіру. Розглядалися питання загального розвитку дитини, особливості роботи іпотерапевтів.

Режим роботи

Режим роботи установи – з 9.30. до 18.00. з обідньою перервою з 13.00. – 13.30. відповідно до розпорядження міського голови №14 від 16.01.2018 р.

 

                 Комплексна психолого – педагогічна оцінка розвитку дитини проводитиметься у четвер на базі КУ «ІРЦ №1» або за місцем навчання- перебування дитини ( за попереднім погодженням з керівником відповідного навчального закладу та батьками ).

                 Участь батьків (одного з батьків) або законних представників дитини у проведенні комплексної оцінки є обов’язковою.

                Документи, які потрібно для проведення комплексної оцінки розвитку дитини:

-         документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників дитини;

-         свідоцтво про народження дитини;

-         індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю ( у разі її наявності);

-         форма первинної облікової документації № 112-0 «Історія розвитку дитини»;

-         психолого – педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного навчального закладу;

-         заява батьків, або осіб, які їх замінюють ( заповнюється у ІРЦ )»

-         згода на обробку персональних даних дитини ( заповнюється у ІРЦ ).

          Телефон для довідок (0312) 66 – 20 - 75

Майстер-клас для дітей

У  п’ятницю 13 липня 2018 року на базі КУ «ІРЦ №1» спільно з громадською організацією «Паралельний світ» проведено майстер – клас по розфарбовуванню дерев’яних іграшок . Дітки опановували навички змішування кольорів та розфарбовування природних матеріалів.