пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Фінанасова та бюджетна звітність за І півріччя 2019 р.

Переглянути

Зміни до паспортів бюджетних програм на 2019 рік (147)

Переглянути  зміни

Зміни до паспортів бюджетних програм на 2019 рік (141)

Переглянути

Зміни до паспортів бюджетних програм на 2019 рік (164)

Наказ

Зміни

Зміни

Зміни

Зміни

Графік щорічних звітів керівників навчальних закладів міста Ужгорода

 ГРАФІК

щорічних звітів керівників навчальних закладів міста Ужгорода

про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю

за 2018-2019 навчальний рік

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Дата проведення

звіту

Початок

Заклад дошкільної  освіти № 1 загального розвитку

Ужгородської ради

Закарпатської області

(ЗДО № 1)

Наконечна

Олена

Анатоліївна

30.08.2019

17.30

Заклад дошкільної освіти № 2 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №2)

Тимко

Марія

Василівна

06.06.2019

17.00

Заклад дошкільної освіти  № 6 «Сонечко» загального розвитку Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(ЗДО №6)

Афоніна

Людмила Михайлівна

31.07.2019

17.00

Заклад дошкільної освіти  № 7 «Віночок» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №7)

Гайова

Тетяна

Михайлівна

       20.08.2019

          18.00

 

 

Заклад дошкільної освіти  № 8 «Дзвіночок» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №8)

Пагулич

Олег

Йосипович

26.06.2019

17:30

Заклад дошкільної освіти  № 12 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО № 12)

Ступак

Ганна

Василівна

31.08.2019

17.00

Заклад дошкільної освіти  № 15 «Казка» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №15)

Рубець Магдалина Іванівна

27.06.2019

16.00

Заклад дошкільної освіти  № 16 «Зернятко» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №16)

Вітязь

Лариса

Тарасівна

23.08.2019

17.00

Заклад дошкільної освіти  № 18 санаторного типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №18)

Колодій

Ганна

Степанівна

21.06.2019

16.00

Заклад дошкільної освіти  № 19 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №19)

Криванич

Світлана

Олександрівна

07.06.2019

17.15

Заклад дошкільної освіти  № 20 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №20)

Ковач

Марія

Дмитрівна

26.06.2019

17.15

Заклад дошкільної освіти  № 21 «Ластовічка» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО № 21)

Жменяк

Віра

Семенівна

 

19.07.2919

17.00

Заклад дошкільної освіти  № 26 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №26)

Ковтик

Ольга

Іванівна

22.08.2019

18.00

Заклад дошкільної освіти  № 28 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №28)

Рубіш

Любов

Іванівна

22.08.2019

 

17.00

Заклад дошкільної освіти  № 29 «Дивосвіт» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО № 29)

Чаварга

Ольга

Юріївна

15.08.2019

17.30

Заклад дошкільної освіти  № 30 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №30)

Блага

Ганна

Володимирівна

11.06.2019

 

17.00

Заклад дошкільної освіти  № 31 «Перлинка» загального розвитку  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО № 31)

Кедюлич

Тетяна

Василівна

27.06.2019

17.30

Заклад дошкільної освіти  № 33 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №33)

Швардак

Оксана

Григорівна

03.06.2019

 

17.00

Заклад дошкільної освіти  № 36 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО № 36)

Стан

Віра

Василівна

06.06. 2019

13.00

Заклад дошкільної освіти  № 38 загального розвитку

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №38)

Шнайдер

Оксана

Степанівна

12.06.2019

18.00

Заклад дошкільної освіти  № 39 «Журавлик» комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №39)

Фучко

Ольга

Миколаївна

21.08.2019

17.00

Заклад дошкільної освіти  № 40 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО№40)

Ворожильник

Марія

Михайлівна

27.06.2019

16.00

Заклад дошкільної освіти  № 42 «Джерельце» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №42)

Касинець

Оксана

Іванівна

04.06.2019

16.00

Заклад дошкільної освіти  № 43 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗДО №43)

Чиж

Ольга

Михайлівна

24.05.2019

17.00

Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня № 1 з поглибленим вивчення англійської мови

(СЗОШ І ст..№ 1)

Черкашина

Еріка

Анатоліївна

28.05.2019

17.00

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів

(УСЗОШ № 2)

Кирлик

Ярослав

Юрійович

13.06.2019

18.00

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 3)

Фесенко

Світлана

Сапаргаліївна

20.06.2019

16.00

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мови

Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(СЗОШ № 4)

Фединець

Марія

Іванівна

24.06.2019

13.00

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 5)

Кіндюх

Петро

Ярославович

11.06.2019

17.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(УЗОШ № 6)

Гринчук

Марія

Йосипівна

27.08.2019

14.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 7)

Реган

Діана

Іванівна

14.06.2019

15.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 8)

Мигалина

Лариса

Іванівна

14.06.2019

15.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 9)

Роман

Людмила

Володимирівна

11.06.2019

12.00

Ужгородська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчання

ім. Дойко Габора

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 10)

Кулін

Юдіт

Імріївна

23.08.2019

17.00

Багатопрофільний ліцей «Інтелект»  – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №11 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(БПЛ «Інтелект»-ЗОШ № 11)

Макара

Наталія

Анатоліївна

27.08.2019

18.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 12)

Харіна

Ярина

Юріївна

23.08.2019

13.00

Ужгородська гімназія №13 Ужгородської міської ради Закарпатської області

Савко

Мар’яна

Іванівна

 

12.06.2019

 

11:00

Ужгородська гімназія №14 Ужгородської міської ради Закарпатської області

Легеза

Оксана

Іванівна

14.06.2019

14.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 15)

Поліщук

Володимир Петрович

16.05.2019

15.00

Ужгородська гімназія  №16

Ужгородської міської ради Закарпатської області

Олашин

Оксана

Миколаївна

12.06.2019

15.00

Навчально-виховний комплекс

«Гармонія»

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Гармонія»)

Карпинець

Марина

Володимирівна

30.08.2019

14.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 19)

Русин

Оксана

Василівна

22.08.2019

18.00

Ужгородська  загальноосвітня

І-ІІІ ступенів школа №20  -

ліцей «Лідер»

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 20-ліцей «Лідер»)

Комарницький

Мар’ян

Несторович

 

27.08.2019

 

17.30

Лінгвістична гімназія                  ім. Т. Г. Шевченка

Ужгородської міської ради Закарпатської області

Попович

Любов

Петрівна

14.06.2019

11.00

Класична гімназія

 

Роман

Сергій

Іванович

21.06.2019

16.00

НВК «ЗОШ І ст. з угорською мовою навчання -  угорськомовна гімназія»

Ковач

Петро

Петрович

23.08.2019

18.00

Навчально-виховний комплекс «Ялинка»

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Ялинка»)

Рибак

Світлана

Степанівна

27.08.2019

17.00

Навчально-виховний комплекс «Престиж»

Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(НВК «Престиж»)

 

 

Гриценко

Наталія

Іванівна

18.06.2019

17.00

Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(СНВК «Пролісок»)

Різак

Тетяна

Михайлівна

29.08.2019

17.00

Навчально-виховний комплекс «Первоцвіт»

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Первоцвіт»)

Макара

Оксана

Василівна

30.05.2019

17.00

Навчально-виховний комплекс «Веселка»

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Веселка»)

Гебур

Зоряна Богданівна

28.08.2019

17.00

Ужгородський центр професійно-технічної освіти

Тимко Сергій Миронович

25.06.2019

14.00

Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ

Гондорчин Лідія Павлівна

       21.06.2019

          13.00

Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування

Кощак Віктор Йосипович

21.06.2019

14.00