пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Учні, вихованці, педагогічний колектив та батьки навчально-виховного комплексу Престиж долучили

По всіх містах України у період з 7 квітня по 27 квітня 2014 року проходила ІХ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для діток з вадами зору.

Навчально-виховний комплекс „Престиж” підтримав ІХ акцію Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця”, яка проходила під гаслом „Я хочу бачити життя!”. Благодійні кошти були зібрані на розповсюдженні серед учнів та вихованців комплексу квитків на вистави. В рамках театрального сезону проведено благодійні вистави, які підготували вихованці старшої групи разом з вихователями Фершал Діаною Василівною та Мигалина Тетяною Олексіївною - «Щаслива сім’я» , учні 2 – А класу та класний керівник Бельо Наталія Андріївна представили для перегляду „Музичну казку про квіти”, учні 2 – Б класу та класний керівник Коваль Наталія Ярославівна підготували казку „Попелюшка”. Учні з великою відповідальністю готували вистави, знаючи, що роблять свій внесок для збору коштів на придбання медичного обладнання для своїх ровесників.

 

28 квітня 2014 р. адміністрацією закладу були перераховані благодійні кошти в сумі

4 026 гривень для Закарпатської області.