пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Акція милосердя в Доманинцях «Зроби добро»

Разом з пробудженням природи від зимового сну на нашій землі починаються весняні свята. На весну припадає і найвизначніше християнське свято – Великдень. Всі християни до нього готуються заздалегідь: прибирають у хатах, на подвір’ї, та, найголовніше, очищають душу, роблять добрі справи, дбають про ближніх.

У НВК «Гармонія» свято бережуть народні традиції, вчать дітей пам’ятати і підтримувати їх, постійно проводять акції милосердя, тижні добрих справ.

Напередодні Великодня учні НВК «Гармонія» разом з патронажними сестрами Ужгородського районного Товариства Червоного Хреста Лебович Іриною та Корлат Вікторією провели в закладі акцію милосердя «Зроби добро». Протягом тижня учні збирали продукти харчування, засоби особистої гігієни для одиноких та малозабезпечених людей похилого віку, ветеранів педагогічної праці даного закладу. У середу, 16 квітня, подарунки було вручено особисто кожному з найкращими побажаннями  зустріти свято Великодня в мирі й здоров’ї. 

Але на цьому добрі справи в НВК «Гармонія» не закінчуються. Ми і надалі плануємо не тільки долучатися до акцій, а й самі їх організовувати. Адже добрі справи – наш стиль життя.