пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Добрик всесвіт

Вітання з Днем Перемоги

Згадаймо величні ті роки 

В ЗОШ № 15 вже стало доброю традицією привітання ветеранів Обласного шпиталю з Днем Перемоги. Цього дня з нетерпінням чекають як ветерани, так і школярі. Цього року учасники ансамблю разом з музичним керівником Турянчик Е.Г. підготували для них літературно-музичну композицію «Тих днів не стерти з пам’яті людської» та вручили виготовлені власноручно привітальні листівки. Ця зустріч не залишила байдужим нікого. Вона викликала бурю щирих емоцій. На завершення учні та ветерани разом співали фронтових пісень.

Хочеться вірити, що звершене батьками і дідами та поколінням, яке пройшло війну, надихатиме нас на добрі справи в ім’я зміцнення Української держави.

Здоров’я вам, добра і злагоди.

         З Днем Перемоги Вас!!!

Акція милосердя в Доманинцях «Зроби добро»

Разом з пробудженням природи від зимового сну на нашій землі починаються весняні свята. На весну припадає і найвизначніше християнське свято – Великдень. Всі християни до нього готуються заздалегідь: прибирають у хатах, на подвір’ї, та, найголовніше, очищають душу, роблять добрі справи, дбають про ближніх.

У НВК «Гармонія» свято бережуть народні традиції, вчать дітей пам’ятати і підтримувати їх, постійно проводять акції милосердя, тижні добрих справ.

Учні, вихованці, педагогічний колектив та батьки навчально-виховного комплексу Престиж долучили

По всіх містах України у період з 7 квітня по 27 квітня 2014 року проходила ІХ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для діток з вадами зору.

Навчально-виховний комплекс „Престиж” підтримав ІХ акцію Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця”, яка проходила під гаслом „Я хочу бачити життя!”. Благодійні кошти були зібрані на розповсюдженні серед учнів та вихованців комплексу квитків на вистави. В рамках театрального сезону проведено благодійні вистави, які підготували вихованці старшої групи разом з вихователями Фершал Діаною Василівною та Мигалина Тетяною Олексіївною - «Щаслива сім’я» , учні 2 – А класу та класний керівник Бельо Наталія Андріївна представили для перегляду „Музичну казку про квіти”, учні 2 – Б класу та класний керівник Коваль Наталія Ярославівна підготували казку „Попелюшка”. Учні з великою відповідальністю готували вистави, знаючи, що роблять свій внесок для збору коштів на придбання медичного обладнання для своїх ровесників.

Від серця до серця

З 7 по 27 квітня 2014 року в НВК «Гармонія» проводилася благодійна акція «Від серця до серця» по збору коштів для дітей із вадами зору. Учні нашого закладу охоче прийняли участь у акції. Зібрані кошти було перераховано на благодійний рахунок.