пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Ми любимо Ужгород!

 

Ми – це ті, хто вчить та навчається в навчальних закладах м.Ужгорода. Щороку навесні приймаємо участь у весняній толоці. Цьогоріч, відповідно до розпорядження голови ЗОДА Генадія Москаля  та міського голови м.Ужгорода Богдана Андріїва акція відбулася 1 квітня під гаслом „Закарпаттю – чисте довкілля”.

Зокрема, ужгородські освітяни провели  комплекс заходів щодо приведення в належний стан будівель навчальних закладів  та прилеглих до них територій.

В результаті клопіткої та дружньої праці упорядковано спортивні та дитячі майданчики, пішохідні доріжки, оновлено написи назв навчальних закладів.

У процесі озеленення територій висаджено 168 дерев 132 кущі, облаштовано  96  клумб.

 Особливу увагу педагоги та їх вихованці приділили  наведенню ладу в улюблених місцях відпочинку ужгородців. Зокрема, це набережні р.Уж, сквери на пл. Ш.Петефі,  пл.Масарика, пл.Пушкіна.

  

 Є надія, що така акція значимо вплине на культуру поведінки у громадських місцях та заохотить усіх городян зробити власне місто чистим.