пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

20-22 квітня відбулися триденні польові збори з юнаками випускних класів.

З метою закріплення знань, умінь та навичок учнів з навчального предмету «Захист Вітчизни», визначення рівня їх готовності до військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях України   проводилися  польові збори.

Під час польових зборів юнаки здавали нормативи з вогневої  підготовки, тактичної підготовки, з основ медичних знань, прикладної фізичної підготовки та з цивільного захисту.

На другий день  польових зборів юнаки відвідали військову частину, де  мали можливість ознайомитися з бойовим шляхом цієї частини, озброєнням та бойовою технікою, вивчили ТТХ озброєння. З юнаками були проведені кваліфіковані заняття з надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій. Досвідчені спеціалісти провели заняття з захисту від зброї масового ураження. Юнаки виконували нормативи з захисту від зброї масового ураження. Крім того, учні мали можливість у нескороченому форматі виконати норматив з подоланням смуги перешкод.

 

На третій день кожен з учасників польових зборів виконав вправу №1  бойових стрільб з автомата Калашнікова. На цьому завершальному етапі більшість учнів продемонстрували високу і якісну вогневу підготовку.

Виконання нормативу №1 з основ цивільного захисту - Одягання протигазу

 

Виступ військового капелану перед учасниками польових зборів

 

Вогнева підготовка  норматив №5 Спорядження магазину патронами

 

Всі цілі уражені

 

Дівчата не бажають відставати від хлопців

 

На вогневому рубежі

 

На навчальному місці з надання першої медичної допомоги у бою

 

Подолання смуги перешкод

 

Прикладна фізична підготовка  норматив №1 Комплексна силова вправа

 

Тренування в одноманітності та правильності прицілювання

 

У ворога шансів немає

 

У готовності до бою!

 

Учень ЗОШ №12 виконує норматив з розборки автомату

 

Учні Лінгвістичної гімназії знайомляться з озброєнням військової частини