пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Управління освіти Ужгородської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технології харчування.
Найменування і місцезнаходження закладу.
Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технології харчування; вул. Капушанська, 142, м. Ужгород, Закарпатська обл.
Посадовий оклад директора Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технології харчування становить 6 306,00 грн.

Кваліфікаційні вимоги.
Посаду керівника закладу може обіймати особа, яка має вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), вільно володіє державною мовою, моральні якості і фізичний стан якої дають змогу виконувати обов’язки керівника закладу, стаж роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше трьох років.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

 • заява про участь у конкурсному відборі;
 • особовий листок з обліку кадрів за формою П-2;
 • одну фотокартку розміром 4х6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
 • копія документа, який посвідчує особу;
 • копія ідентифікаційного номера платника податку;
 • інформація про досвід роботи з управління підприємствами, установами, організаціями або аналогічної діяльності (резюме);
 • програма розвитку професійної (професійно-технічної ) освіти (стратегія розвитку на 5 років);
 • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти, пред’являє оригінали документів, копії яких подаються до конкурсної комісії.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, може подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.
Кандидати подають документи особисто, з дня опублікування оголошення з 02.07.2020 до 31.07.2020 (включно) до відділу кадрів управління освіти Ужгородської міської ради за адресою: м. Ужгород, пл. Жупанатська, 3.
Дата та місце проведення конкурсного відбору.
Конкурсний відбір переможця відбудеться орієнтовно у період з 03.08.2020 по 16.08.2020 за результатами:

 • презентації кандидатами програми розвитку закладу на загальних зборах трудового колективу;
 • співбесіди з кандидатами на засіданні конкурсної комісії.

Про дату і час проведення даних етапів конкурсу кандидати будуть повідомлені додатково.
За додатковою інформацією звертатися в управління освіти Ужгородської міської ради, відділ кадрів (каб. 7), тел. 61-30-90.
Конкурсний відбір здійснюється відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти, які фінансуються з бюджету міста Ужгорода, затвердженого рішенням XXVIII сесії Ужгородської міської ради VІІ скликання 11 жовтня 2018 року № 1290

https://rada-uzhgorod.gov.ua/rada_docs/show/1290-vid-11-10-2018-pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-upravlinnya-osvity-polozhen-pro-konkurs-na-posadu-kerivnykiv-zakladiv-osvity-mista-ta-likvidatsiyu-tsentralizovanoyi-buhgalteriyi-2

Наказ від 02.07.2020 № 180-к "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади"