пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Відбувся навчальний семінар з бадмінтону

     22 лютого 2020 року вчителі фізичного виховання м. Ужгорода взяли участь у навчальному семінарі з бадмінтону, організатором якого стала Федерація бадмінтону України за міжнародною програмою «Shuttle Time».

     Захід мав на меті практично ознайомити присутніх із заходами з популяризації цього виду спорту, позитивним впливом занять бадмінтоном на здоров’я школярів, можливостями впровадження модуля «Бадмінтон» у навчальний процес фізичного виховання школярів.

     Учасники семінару розглянули гру в бадмінтон як одну з ефективних форм спортивно-масової роботи з дітьми, з метою урізноманітнення проведення уроків фізкультури, підвищення інтересу дітей до активних занять фізичною культурою та спортом, розвитку рухових якостей дитячого організму.  

      На практичному занятті  педагоги мали змогу закріпити свої знання з правил гри, обмінятися досвідом з використання рекомендованих фізичних вправ для вивчення та вдосконалення техніки виконання прийомів ітактики гри.