пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Пройшов І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

    Протягом  січня 2020 року в музеї УЗОШ І-ІІІ ст. №7 проходив І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край», в якому взяли участь  учні закладів освіти міста Ужгорода. Свої роботи представили учасники трьох вікових категорій, від 6-18 років. Виставка проводилася за двома розділами:декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво.

   Близько 100 робіт було представлено на конкурсі на різну тематику, виконані у поєднанні різних художніх технік: в’язання спицями гачком, народна лялька, художня вишивка, м’яка іграшка, бісероплетіння, лозоплетіння, писанкарство, паперова пластика та ори гамі, декоративний розпис тощо. Кожна робота вирізнялася своєю формою, кольоровим рішенням, особливостями виконання. Виставка вразила усіх розмаїттям жанрів та майстерністю виконавців.

    27 січня 2020 року компетентне журі підбило підсумки і визначило переможців, 19 з яких візьмуть участь в ІІ (обласному) етапі виставки-конкурсу «Знай і люби свій рідний край».

   Отож за результатами конкурсу переможцями стали:

 - у номінації  «Живопис»  

(молодша вікова категорія (6-10 років):

І місце – Микулинець Власта Сергіївна, 10 років, учениця Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Хухра Наталія Юріївна;

ІІ місце – Вакерич Анюта Михайлівна, 10 років, учениця навчально-виховного комплексу «Гармонія» Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Фешко Іванна Іванівна;

ІІІ місце – Попович Дар’я Олександрівна, 10 років, учениця навчально-виховного комплексу «Гармонія» Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Фешко Іванна Іванівна;

ІІІ місце  - Карпинець Роберт Олегович, 10 років, учень навчально-виховного комплексу «Гармонія» Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Фешко Іванна Іванівна.

-          у номінації  «Живопис»

(середня вікова категорія (11-15 років):

І місце – Качала Аліна Вікторівна, 11 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Костелей Вікторія Олександрівна;

ІІ місце – Кугаївська Марія Романівна, 11 років, учениця Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Хухра Наталія Юріївна;

ІІІ місце – Ващук Ольга Тарасівна, 11 років, учениця Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Хухра Наталія Юріївна.

  - у номінації  «Бісероплетіння»

(молодша вікова категорія (6-10 років):

І місце – Кота Ірина Олександрівна, 10 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Бая Світлана Юріївна;

ІІ місце – Надиршина Олександра Юріївна, 10 років, учениця Багатопрофільного ліцею «Інтелект» – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Надиршина Мар’яна Ярославівна;

ІІІ місце – Зінич Анастасія Сергіївна, 9 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Бая Світлана Юріївна.  

 Середня вікова категорія (11-15 років)

І місце –  Товтин Юлія Сергіївна, 14 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Гечка Оксана Михайлівна.

-          у номінації «Писанкарство»

(молодша вікова категорія 6-10 років):

І місце – учні 5 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області за колективну роботу, керівник  - Бая Світлана Юріївна;

ІІ місце НадиршинаОлександра Юріївна, учениця Багатопрофільного ліцею «Інтелект» – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Надиршина Мар’яна Ярославівна.

-          у номінації «Кераміка»

(молодша вікова категорія 6-10 років):

І місце – Шарабошкіна Анна Леонідівна, 10 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Ченгері Ганна Вікторівна;

Середня вікова категорія (11-15 років):

І місце – Луцьо Анна Михайлівна, 11 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Ченгері Ганна Вікторівна;

ІІ місце – Єсеновські Денис Юрійович, 12 років, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Їжик Богдан Михайлович;

ІІІ місце – Гойдаш Ілля Мирославович, 12 років, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Їжик Богдан Михайлович.

-          у  номінації «Вироби з природніх матеріалів»

(молодша  вікова категорія (6-10 років)

І місце – учні 3 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області за колективну роботу, 8 років, керівник – Гацош Олена Анатоліївна.

Середня  вікова категорія (11-15 років):

І місце – Станішевська Катерина Віталіївна, 13 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Ченгері Ганна Вікторівна;

ІІ місце  - Тегза Євген Миколайович, 13 років, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Дідик Тетяна Тарасівна.

-          у номінації «Випалювання»

(молодша  вікова категорія (6-10 років)

І місце –  Пайдич Ілля Васильович, 10 років, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Їжик Богдан Михайлович.

Середня вікова категорія (11-15 років)

І місце –  Андрейчик Олександр Михайлович, 13 років, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Гайдук Степан Дмитрович.

-          у номінації «Різьблення»

(старша вікова категорія (16-18 років):

І місце –  Мешко Олександр Романович, 16 років, учень Багатопрофільного ліцею «Інтелект» – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Шпонтак Ярослав Юрійович за роботу «Великодня писанка»;

ІІ місце –  Мешко Олександр Романович, 16 років, учень Багатопрофільного ліцею «Інтелект» – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Шпонтак Ярослав Юрійович за роботу «Кухонна ложка».

-          у  номінації «В’язання спицями, гачком»

(середня вікова категорія (11-15 років):

І місце –  Слепко Вікторія Іванівна, 13 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Гечка Оксана Михайлівна;

ІІ місце –  Шийка Оксана Михайлівна, 14 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Бая Світлана Юріївна.

ІІІ місце  - Карпова Ольга Миколаївна, 13 років, учениця Багатопрофільного ліцею «Інтелект» – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Надиршина Мар’яна Ярославівна.

-          у номінації «Вироби з тіста»

(середня вікова категорія (11-15 років):

І місце –  Перебзяк Ангеліна Володимирівна, 14 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Бая Світлана Юріївна;

-          у  номінації «Художня вишивка»

(середня вікова категорія (11-15 років):

І місце –  Зінич Каріна Сергіївна, 14 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Бая Світлана Юріївна.

-          у  номінації «Паперопластика і оригамі»

(середня вікова категорія (11-15 років):

І місце –  Трусевич Вероніка Володимирівна, 13 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Гечка Оксана Михайлівна;

ІІ місце  - Стегура Анна Михайлівна, 12 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Бая Світлана Юріївна, за роботу «Українське поле».

-          у  номінації «Лозоплетіння»

(середня вікова категорія (11-15 років):

І місце –  Стегура Анна Михайлівна, 12 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Бая Світлана Юріївна, за роботу «Млин»;

ІІ місце – Юсиба Іван Володимирович, 12 років, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Бая Світлана Юріївна.

-          у  номінації «Українська народна лялька»

(молодша вікова категорія (6-10 років):

І місце –  Надиршина Олександра Юріївна, 10 років, учениця Багатопрофільного ліцею «Інтелект» – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Надиршина Мар’яна Ярославівна.

Середня вікова категорія (11-15 років):

І місце –  Надь Вікторія Андріївна, 14 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Дідик Тетяна Тарасівна;

ІІ місце – Штимак Крістіна Миколаївна, 15 років, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Дідик Тетяна Тарасівна.

-          у номінації «Декоративний розпис»

Середня вікова категорія (11-15 років):

І місце –  Попович Анна Василівна, 13 років, учениця Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Добей Анна Миколаївна;

ІІ місце – Грет Катерина Романівна, 13 років, учениця Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області.

-          у номінації «Ажурне випалювання»

(середня вікова категорія (11-15 років):

І місце –  Правдіда Віталій Михайлович, 13 років, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник – Рудий Олександр Володимирович;

ІІ місце –  Райнич Артем Людвигович, 12 років, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Гайдук Степан Дмитрович;

ІІІ місце –  Чинадій Мирон Русланович, 12 років, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, керівник  - Їжик Богдан Михайлович.

Вітаємо переможців і бажаємо учасникам натхнення, нових злетів і перемог!