пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Святий Миколай подорожує залізницею

   Святий Миколай приїхав в наш край! А приїхав він залізницею!!! Наймолодші наші вихованці груп закладів дошкільної освіти та НВК міста Ужгорода стали учасниками акції від регіональної філії АТ «Українська залізниця» - виставки дитячих робіт на тему «Святий Миколай подорожує залізницею», метою якої є популяризація залізничних професій, інформування дітей про дотримання правил безпеки на залізничному транспорті та наслідків їх порушення.

  На виставці було представлено 32 роботи, виконані в різних техніках: малюнок, аплікація з паперу, з фетру, з круп, лепбуки, об’ємна композиція тощо. Відвідали виставку, розміщену в холі залізничного вокзалу Ужгорода маленькі вихованці ЗДО№39 «Журавлик» та ЗДО №15 «Казка», де їх радо зустріли працівники Укрзалізниці та провели з дітками цікаву пізнавальну бесіду про роботу на залізниці, правила безпеки та залізничний транспорт, а також показали юним відвідувачам тематичні мультфільми.