пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання творчої групи вчителів обслуговуючої праці

    11 грудня на базі Лінгвістичної гімназії відбулося засідання творчої групи вчителів обслуговуючої праці міста. Майстер-класи показали вчителі Лінгвістичної гімназії Наталія Філоненко та Класичної гімназії Ольга Габані.

    Спочатку присутні під керівництвом Наталії Філоненко виготовили килимок зі старих речей. Тема майстер-класу звучала «Як дати нове життя старим речам». Учителі нарізали із старих футболок стрічечки, потім їх заплели у косички та зшили. Такий вид роботи, за словами майстрині, найкраще підходить для класів, які не діляться.

    Далі вчителі виготовляли новорічну іграшку в стилі «хенд-мейд» під керівництвом майстрині Ольги Габані, яка і є автором ідеї та техніки. Це були ялинки, виготовлені за заготівками різної форми. Техніка виготовлення є дуже простою, але дуже подобається учням. Основним є також те, що така техніка не є травматичною. Результат залежить від того, яке оздоблення вибирають школярі. Дуже цікавим є застосування виробу і як подарунку, і як декору, і у якості частинки композиції. Виріб може прикрашати інтер’єр житлових приміщень.

    Захід пройшов у надзвичайно творчій та приємній робочій атмосфері. За мінімальний термін педагоги виготовили чудові іграшки та килимки.