пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання Школи професійного зростання вихователів ГПД

     14 листопада на базі УЗОШ І ст. №1 відбулося засідання Школи професійного зростання вихователів ГПД на тему «Виховання серцем: разом ми створюємо людину. Соціально-емоційна освіта. Як від декларації цінностей перейти до практики». Керівник О.Ціцей привітала учасників та ознайомила з планом роботи.

    Вихователь А . Сероусова дала визначення таким поняттям як: «доброта», «милосердя», «радість», як культивувати в дітях ці почуття. Згадала про відомих меценатів і філантропів.

   А.Соломіна розповіла учасникам про благодійні акції, в яких беруть участь учні УЗОШ І ст. №1, учасники подивилися відео, на якому учні розповідають про свої враження від допомоги іншим людям і тваринам, і які позитивні емоції викликає у них, коли вони творять добро, співпереживають іншим.

  Вихователь ГПД А.Красняк розповіла про те, як учні закладу із захопленням долучилися до акції допомоги чотирилапим друзям.

  Н.Гуга, вихователь ГПД ознайомила учасників з практикою «Емпаті». Розповіла, що таке емпатія розуму і серця та з чого вона складається.  Н.Гуга також підготувала для присутніх декілька цікавих практичних вправ, до виконання яких вихователі ГПД підійшли з креативністю.

  Вихователь А-М. Данило розповіла присутнім, що означає виховати Серцем, як від декларації цінностей перейти до практики і на цю тематику разом з присутніми виготовила лепбук у вигляді серця.

  Засідання було цікавим, насиченим практичною діяльністю, учасники отримали практичні поради як виховати в дитині доброту і милосердя.