пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗДО № 28

Управління освіти Ужгородської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти № 28 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області (м. Ужгород, вул. Миколи Добролюбова, 28а) з посадовим окладом у розмірі 4 956,00 грн.

Вимоги до кандидатів: громадянин України, володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менш як три роки, організаторські здібності, фізичний і психічний стан не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

1. Заповнений особовий листок з обліку кадрів.

2. Одна фотокартка розміром 4х6 см.

3. Копія документа про освіту.

4. Копія атестаційного листа (при наявності).

5. Копія посвідчень про курсову перепідготовку (при наявності).

6. Копія паспорта громадянина України (с. 1, 2 і 11).

7. Копія трудової книжки.

8. Мотиваційний лист.

9. Перспективний план розвитку закладу.

10. Письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кандидати подають документи особисто з 11.11.2019 до 11.12.2019 включно до відділу кадрів управління освіти за адресою: м. Ужгород, пл. Жупанатська, 3, у робочі дні з 08:30 до 12:30 години.

Засідання конкурсної комісії відбудеться у приміщенні малого залу Ужгородської міської ради відповідно до розпорядження міського голови.

За додатковою інформацією звертатися до управління освіти Ужгородської міської ради (каб. № 7) або за телефоном 61-63-60 (відділ кадрів).

 

Наказ про оголошення конкурсу.