пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Проведення Всеукраїнського тижня продидії булінгу в закладах освіти

    На виконання листа Міністерства юстиції України від 05.09.2018 №7396/07.2/19-18 «Про проведення «Тижня протидії булінгу» у закладах освіти Ужгорода з 16 до 20 вересня проходив тиждень з протидії булінгу, в рамках якого було проведено уроки, відеолекторії, цікаві тренінги, презентації, бесіди, конкурс малюнків для дітей, метою яких стало попередження жорстокості та насильства серед підлітків, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі, формування навиків відповідальної та безпечної поведінки.
    Упродовж тижня роботи з учнями, батьками, педагогами практичні психологи та соціальні педагоги проводили чимало різноманітних заходів. Зокрема, в УЗОШ І-ІІІ ст. №20 – ліцеї «Лідер» з метою розпізнавання ситуації булінгу в освітньому середовищі, було проведено уроки протидії поширення булінгу серед учасників освітнього процесу. З цією метою була організована зустріч з працівниками патрульної поліції  Ольгою Мартин та Лідією Мацецко.
     В  УЗОШ І-ІІІ ст. №15 проведено години спілкування з психологом на тему: "Стоп булінг! Все в твоїх руках" та відеолекторії для учнів1-4-х класів про те,  як важливо поважати одне одного, бути чесними, доброзичливими та щирими.
      Учні  УСЗОШ І-ІІІ ст. №2 відвідали Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва ім.Вакарова та взяли участь у правовому квесті “Разом проти булінгу”, організованим командою Закарпатської юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 
     2019-10-09Також у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня з протидії булінгу головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Владислав Товтин відвідав Ужгородські загальноосвітні школи , де провів з учнями тематичні уроки «Як протидіяти булінгу».