пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва освітніх закладів міста

       28 лютого 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №15 відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів музичного мистецтва. Засідання відбулося у формі методичної майстерні на тему “Модель сучасного уроку. Використання інноваційних технологій навчання на уроках музичного мистецтва”, яку презентувала вчитель музики Турянчик Е. Г. Вона закрепа наголосила на важливості використання інноваційних технологій у підготовці до уроку та роботи з дітьми. Адже за допомогою методів інтерактивного навчання, вчитель може швидко і якісно перевірити знання дітей, цікаво розпочати нову тему, використовуючи гру, підвести підсумок уроку. Нова програма з музичного мистецтва дозволяє вчителю, спираючись на кращі зразки митців української і світової культури, розвивати, відчувати і розуміти прекрасне. На своїх уроках учитель формує різні компетенції учнів, готує їх до життя. І нові методи, які він використовує на уроці можуть допомогти йому в досягненні мети. Звертаючись на уроках музики до методів інтерактивного навчання, вчитель може залучити дітей до активної творчої діяльності. 

         Засідання було цікавим і насиченим, розв’язувале практичні завдання, працюючи в групах і парах, апрбовували на собі різні види роботи на уроці. В процесі такої спільної діяльності, педагогічні працівники збагатилися новими освітніми технологіями, досвідом, ідеями, фаховим спілкуванням, необхідними для реалізації ідей Нової української школи.