пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Учні Лінгвістичної гімназії долучились до святкування Дня Соборності України

          22 січня 2019 року біля пам’ятника Тарасу Шевченку вчитель історії Лінгвістичної гімназії провів тематичний урок «Соборність України — сторічна єдність і злагода». 

У ході проведення уроку Андрій Сергійович здійснив екскурс у сторічну історію виникнення Української держави, нагадав етапи українського державотворення (від княжої доби до сьогодення, ознайомив учнів з цікавими фактами про України, розповів про Акт злуки УНР і ЗУНР, про славних синів України, які віддали своє життя за щастя народу. Гімназисти перегорнули сторінки героїчного минулого нашого народу, пригадали січневі події 1918, 1919, 1990 років. Учні 6(10)-А класу цитували поезії Т.Шевченка, зміст яких дуже актуальний і сьогодні:
…І оживе добра слава,
Слава України,
І світ ясний, невечерній
Тихо засіяє…
Обніміться ж, брати мої,
Молю вас, благаю!

«Відзначаючи День соборності України, ми повинні ще і ще раз врахувати уроки минулого, які переконливо засвідчують необхідність єдності, відмови від внутрішніх конфліктів задля забезпечення територіальної, економічної, політичної та духовної цілісності України», — наголосив наприкінці Андрій Сергійович.
Учні переконалися, що лише в єдності дій та соборності душ можна побудувати вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.