пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Тренінг з медіаграмотності

    Цими днями, а саме з 15 по 18 січня в м. Ужгороді у рамках проекту Міністерства освіти і науки України «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» в конференц-залі готелю «Ужгород» проводяться тренінги з медіаграмотності для педагогів освітніх закладів міста, де вчителі навчаються відрізняти факти від суджень, розбиратися в медійних маніпуляціях та фейках, а також технологіях факт-чекінгу. Заняття проводять досвідчені тренери з Києва.

   Ужгородські школи входять у 100 шкіл з 9 міст України, які беруть участь у даному проекті, який реалізується у партнерстві з IREX (Радою міжнародних досліджень та обмінів), МБФ «Академія української преси», StopFake за підтримки Державного департаменту США та Міністерства закордонних справ та справ співдружності націй Великої Британії і направлений на здобуття учнями навичок критичного сприйняття інформації, а також інтеграцію медійної грамотності у програму загальної середньої освіти.