пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Колегія управління освіти Ужгородської міськоі ради

       20 грудня 2018 року в актовій залі УЗОШ І-ІІІ ст.№ 5 відбулася розширена колегія управління освіти Ужгородської міської ради, на якій були присутні керівники освітніх закладів міста. На засіданні розглянули такі питання:

-   Про забезпечення рівного права на здобуття дошкільної освіти в закладах освіти міста

 (доповідала — Дудинець Ж.І.);

-   Про організацію та якість харчування в закладах освіти міста (доповідала — Шляхта Н.І.);

-    Про стан впровадження інклюзивноі освіти в закладах освіти м.Ужгород (доповідала —  Павлючок-Гогерчак О.В.);

-    Про впровадження Концепції Нової української школи у 2018-2019 навчальному році (доповідала — Юрик О.М.);

-    Про затвердження плану роботи управління освіти на 2019 рік ( доповідала — Пуківська М.І.);

-    Про затвердження тарифних розрядів керівників закладів освіти (доповідала — Семаль Н.В.).

На колегії були присутні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та секретар міської ради Андріана Габор.

     Богдан Андріїв підняв декілька актуальних питань, зокрема, питання якості харчування в освітніх закладах. Наголосив, що харчування повинно бути якісним і відповідати усім нормам, а перебування дітей у навчальному закладі — безпечним і відповідальність за це покладена на керівника закладу. Нагадав про кадрові зміни у керівництві деяких навчально-виховних установ, зауважив, що саме від керівника, насамперед, залежить стан, у якому перебуває навчальний заклад. Закликав директорів шкіл та завідуючих дитсадків дбати про благоустрій їх територій, впроваджувати інновації та раціонально використовувати бюджетні кошти.

     Наступного року міська влада та депутатський корпус звертатимуть особливу увагу на забезпечення освітлення на території навчальних закладів, встановлення камер спостереження та облаштування під’їзних шляхів.

     Міський голова привітав освітян з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав їм наснаги, терпіння, а також здоров’я, радості, сімейного затишку, миру в нашій країні і головне любити свою роботу.