пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Відкриття Ужгородської філії Закарпатського відділення Малої академії наук України

 

         17 грудня 2018 року в актовій УЗОШ І-ІІІ ст. №8 відбулося урочисте відкриття Ужгородської філії Закарпатського відділення Малої академії наук та нагородження переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2017-2018 н.р. Підготувалата провела урочистості Шварц О.Г., методист методичного кабінету управління освіти Ужгородської міської ради. Вона розповіла присутнім про конкурс-захист, який є одним з провідних заходів МАН і проводиться з метою виявлення, підтримки інтелектуально і творчо обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання в ній наполегливості, вміння формувати і відстоювати власну думку. Шварц О.Г., зокрема, наголосила, що кожного року конкурс виявляє чималу кількість обдарованих учнів серед школярів нашого міста у різних галузях науки, які стають переможцями декількох етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.  Конкурс проводиться в 64 секціях 12 наукових відділень майже за усіма напрямами природничих, гуманітарних та суспільних наук. Вона наголосила, що учні-члени МАН беруть участь у відбірних І етапах, а найкращі з них, представники територіальних відділень змагаються у фінальному ІІІ етапі конкурсу-захисту в місті Києві.

      Привітати і вручити цінні призи переможцям І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2017-2018 н.р. прийшли міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, секретар міської ради Андріана Габор, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв та заступник начальника управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова. Міський голова висловив своє захоплення інтелектуальними і творчими здобутками переможців, зауважив, що йому приємно бачити в залі чимало молодих людей, які вже з шкільних років наполегливо займаються наукою і присвячують свій вільний час саме розвитку своїх здібностей. Серед іншого, Богдан Євстафійович відзначив, що конкурс-захист є серйозним випробуванням, яке в свою чергу допоможе їм в майбутньому робити свої наукові висновки, відстоювати власну точку зору. Він також побажав учасникам міцного здоров`я, творчої наснаги, нових здобутків на благо міста та усієї країни та вручив переможцям І етапу призи: USB флеш-накопичувачі та комп’ютерні мишки.

 

Список призерів МАН 2017-2018 р.н., І етап

 

№з/п

Заклад освіти

ПІБ

 

 

 

                           І місце

 

1.

Класична гімназія

Магас Інна Юріївна

 

 

 

2.

Класична гімназія

Малеш Ірина Василівна

 

 

 

3.

Класична гімназія

Манцулич Домініка Любомирівна

 

 

 

4.

Класична гімназія

Любка Анастасія Романівна

 

 

 

5.

Класична гімназія

Ділонг Сергій Михайлович

 

 

 

6.

Класична гімназія

Ремета Ольга Андріївна

 

 

 

7.

Класична гімназія

Суркова Анастасія Андріївна

 

 

 

8.

Класична гімназія

Бадов Емілія Аттілівна

 

 

 

9.

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка

Пушкаренко Віктор Сергійович

 

 

 

10.

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка

Мелеш Катерина Дмитрівна

 

 

 

11.

УСШ І-ІІІ ст №3

Пілцер Франц Вікторович

 

 

 

12.

УЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцей «Лідер»

Мешко Марк Яношович

 

 

 

13.

УЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцей «Лідер»

Петрівський Ярослав Ярославович

 

 

 

14.

УЗОШ І-ІІІ ст №12

Стегура Олександр Ярославович

 

 

 

15.

УЗОШ І-ІІІ ст №12

Міцода Роман – Андрій Романович

 

 

 

16.

УСЗОШ І-ІІІ ст. №4

Герзанич Катерина Святославівна

 

 

 

17.

УЗОШI-III ст. №19                                                                                                      

Рябощук Олег Михайлович

 

 

 

                       ІІ місце

 

1.

Класична гімназія

Лечига Роман Романович

 

 

 

2.

Класична гімназія

Мілюченко Андрій Андрійович

 

 

 

3.

Класична гімназія

ЛібакЮліанна Вадимівна

 

 

 

4.

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка

Рішко Ярослава- Марія Василівна

 

 

 

5.

УСШ І-ІІІ ст №3

Симонян Рафаель Артакович

 

 

 

6.

УСШ І-ІІІ ст №3

Антонов Ілля Ігорович

 

 

 

7.

УЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцей «Лідер»

Козлов Владислав Віталійович

 

 

 

8.

УЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцей «Лідер»

Фурів Андрій Віталійович

 

 

 

9.

УЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцей «Лідер»

РиганОлександр Михайлович

 

 

 

10.

УСЗОШ І-ІІІ ст.№2

Петришин Назар Андрійович

 

 

 

11.

УСШ І-ІІІ ст №5

Мунчак Ірина Вікторівна

 

 

 

12.

УСШ І-ІІІ ст №5

Боршош ДаніеллаМихайлівна

 

 

 

13.

УСШ І-ІІІ ст №5

Шітт ДаринаАндріївна

 

 

 

14.

УЗОШ І-ІІІ ст № 6

Хланта Вероніка Романівна

 

 

 

15.

УЗОШ І-ІІІ ст № 6

Плавайко Марина Олегівна

 

 

 

16.

УЗОШ І-ІІІ ст № 6

Тереля Дмитро Віталійович

 

 

 

17.

УЗОШ І-ІІІ ст № 6

Савко НаталіяВікторіна

 

 

 

18.

УЗОШ І-ІІІ ст № 6

Гапак Роман Олександрович

 

 

 

19.

УЗОШ І-ІІІ ст.№7

МандичНіколетта Юріївна

 

 

 

20.

УЗОШ І-ІІІ ст.№7

Кузьма Андрій Олександрович

 

 

 

21.

УЗОШ І-ІІІ ст.№7

Зіхор Станіслав Вікторович

 

 

 

22.

УЗОШ І-ІІІ ст.№8

Копчак Ірина Сергіївна

 

 

 

23.

УЗОШ І-ІІІ ст.№8

Матьола Катерина Вячеславівна

 

 

 

24.

УЗОШ І-ІІІ ст.№9

Шершун Регіна Романівна

 

 

 

25.

БПЛ «Інтелект» - ЗОШ І-ІІІ ст. №11

Даниляк Каріна Сергіївна

 

 

 

26.

БПЛ «Інтелект» - ЗОШ І-ІІІ ст. №11

Ігнатищ Дмитро Іванович

 

 

 

27.

УЗОШ І-ІІІ ст №12

Мелешинська Аліна Ростиславівна

 

 

 

28.

УЗОШ І-ІІІ ст №12

Стегура Олександр Ярославович

 

 

 

29.

УЗОШ І-ІІІ ст №12

Міцода Роман-Андрій Романович

 

 

 

30.

УЗОШ І-ІІІ ст.№15

Морека ДаринаІванівна

 

 

 

31.

УЗОШ І-ІІІ ст.№15

Синетар ІванІванович

 

 

 

32.

НВК «Гармонія»

Лийнарт Ніколь Віталіївна

 

 

 

33.

УЗОШ I-III ст. №19                                                                                                      

Сенько Анна Ігорівна

 

 

 

 ІІІ місце

 

1.

Класична гімназія

Гецко Анастасія Іванівна

2.

Класична гімназія

Чемодурова Анна Ігорівна

3.

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка

Семерак Анастасія Ігорівна

4.

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка

Михайлець Олександра Сергіївна

5.

УСШ І-ІІІ ст №3

Білоус Поліна Ігорівна

6.

УСШ І-ІІІ ст №3

Завадяк Роман Олександрович

7.

УСШ І-ІІІ ст №3

Таран АндрійАндрійович

8.

УСЗОШ І-ІІІ ст.№2

Савицький Данило Генадійович

9.

УСЗОШ І – ІІІ ступенів  №4

Купрієнко Олександра Олегівна

10.

УЗОШ І-ІІІ ст № 6

Мельниченко Ольга Сергіївна

11.

УЗОШ І-ІІІ ст № 6

Мельниченко Ольга Сергіївна

12.

УЗОШ І-ІІІ ст № 7

Білей Крістіан Васильович

13.

УЗОШ І-ІІІ ст № 9

ПристашВладиславАндрійович

14.

УЗОШ І-ІІІ ст № 9

Товтик Ольга Михайлівна

15.

УЗОШ І-ІІІ ст № 9

СимодейкоМа’рянІванович

16.

БПЛ «Інтелект» - ЗОШ І-ІІІ ст. №11

Сірко Мирослав Іванович

17.

БПЛ «Інтелект» - ЗОШ І-ІІІ ст. №11

Кравчук Анастасія Володимирівна

18.

БПЛ «Інтелект» - ЗОШ І-ІІІ ст. №11

Гренцер Віктор Андрійович

19.

УЗОШ І-ІІІ ст. №12

Підгорний Назар Андрійович

20.

УЗОШ І-ІІІ ст.№15

Поп Ярослава Михайлівна

21.

НВК «Гармонія»

Бесеганич Інга Володимирівна

22.

УЗОШI-III ст№19

Король Юлія Михайлівна

23.

УЗОШ I-III ст№19

Пасевич Ірина Анатоліївна

24.

УЗОШ I-III ст№19

Гутник Яна Мирославівна

25.

УЗОШ I-III ст№19

Пеца Світлана Юріївна

26.

УЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцей «Лідер»

Гречин Євгенія Миколаївна