пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання методичного об’єднання практичних психологів

     12 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти загального розвитку №1 відбулося засідання методичного об’єднанняпрактичних психологів дошкільних освітніх закладів міста на тему«Забезпечення захисту прав і свобод дітей, створення безпечного середовища в освітньому закладі». У заході взяли участь  23 спеціалісти.

      Практичний психолог ЗДО №1 Ірина Бендзя ознайомила присутніх з особливостями створення безпечного середовища в освітньому закладі, розкрила поняття «психологічна безпека» та «фактори ризику безпечного освітнього середовища», визначила завдання та зміст роботи практичного психолога в  закладі дошкільної освіти щодо організації психолого-педагогічного супроводу учасників навчально-виховного процесу в контексті створення безпечного освітнього середовища, сприятливого для збереження та зміцнення психологічного здоров’я суб’єктів освітнього простору в сучасних умовах реформування освітньої галузі.

      Особливий інтерес у присутніх викликала практична частина засідання. Психологам презентували тренінг «Безпечне дитинство», який було розроблено з метою формування психологічної культури педагогів як умови, що підвищує здатність освітнього середовища бути безпечним.      

       Наступним питанням методоб’єднання було обговорення ситуацій, які виникають в процесі роботи практичних психологів.

      Під час заключного обговорення спеціалісти відмітили практичну спрямованість засідання, висловили вдячність за підвищення рівня своєї компетентності щодо організації діяльності зі створення безпечного освітнього простору в  навчальному закладі, сприятливого для гармонійного розвитку дитини.