пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Акція «Дитинство без сміття. Налагоджуємо взаємини між людиною і природою»

         22 листопада 2018 року за ініціативи комітету міжнародних відносин учнівського врядування «КОРЗО» його лідери під керівництвом Мартіна Ройтера, експерта із розбудови співпраці між містом-побратимом Дармштат (Німеччина) і містом Ужгород та координатора учнівського врядування Марії Симкович провели акцію з висадження дерева на полігоні твердих побутових відходів. Це вже друга акція, яка проводиться в рамках реалізації учнівського проекту «Дитинство без сміття», метою якої є привернення уваги до глобальної проблеми твердих побутових відходів, роз’яснення необхідності збереження навколишнього середовища. Подібні заходи дають змогу залучити якомога більше молоді, глибше дізнатись про стан навколишнього середовища і взяти практичну участь в позитивних змінах власного міста. Важливо з дитинства виховувати повагу до навколишнього середовища та привчати самостійно піклуватися про світ, в якому ти живеш.

           Перша подібна акцію була проведена 9 листопада 2017 року. Тоді молодь на тому ж полігоні висадила одне з найдревніших дерев на планеті - Гінкго. Цю незвичну, унікальну рослину діти висадили на сміттєзвалищі для того, щоби досягнути природної екологічної рівноваги та налагодити взаємини між людиною і природою. Дерево є довговічним та має лікувальні властивості. Воно є нагадуванням про те, що потрібно берегти екологію нашої планети.