пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Творче змагання учнівської молоді

      17 листопада 2018 року в УЗОШ І-ІІІ ст. №9 відбувся ІІ (міський) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 50 учнів 5-11 класів працювали над завданнями, складеними для різних вікових категорій.

      Під час урочистостей, вітаючи учасників мовно-літературного змагання, голова журі Христина Керита, , поетеса, член Національної спілки письменників України, вчитель української мови і літератури УЗОШ І-ІІІ ст. №6 імені В.С. Гренджі-Донського, наголосила  на актуальності Шевченкового слова та на вагомості заповітів Кобзаря у вирішенні проблем сьогодення.
      Учні УЗОШ І-ІІІ ст.№9 декламували поезії Тараса Шевченка та висловлювали свої думки щодо  значимості ролі Великого Кобзаря для сучасників. Учителем української мови і літератури Глушко Вікторією Володимирівною було представлено невеличку презентацію про Тараса Шевченка.

      Член організаційного комітету Конкурсу, завідувач методичного кабінету управління освіти Ужгородської міської ради Даньків Ірина привітала присутніх із перемогою у І (шкільному) етапі та участю у ІІ (міському) етапі. Наголосила, що Конкурс проводиться як творче змагання учнівської молоді,  яка має не тільки певний рівень мовних та літературних знань у межах навчальної програми, а й виявляє власне творчі (письменницькі) здібності.

     Членами журі перевірено творчі  роботи, які  оцінювалися за наступними критеріями: оригінальне розкриття теми, наявність власних роздумів, володіння на високому рівні засобами художньої виразності, висока орфографічна та пунктуаційна грамотність. Саме ці критерії дали можливість відібрати кращі творчі роботи. Їх автори будуть учасниками ІІІ (обласного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.