пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання Школи професійного зростання вихователів ГПД

         15 листопада 2018 року в УЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбулося засідання Школи професійного зростання вихователів груп продовженого дня на тему «Роль і функції ГПД в умовах оновлення змісту освіти». Взяли участь 42-є вихователів. На зустрічі, вихователь ГПД Томащук М. І. ознайомила учасників з досвідом роботи вихователів УЗОШ №6 щодо реалізації новітніх підходів до організації навчально-виховного процесу на ГПД, з оновленими вимогами щодо роботи груп продовженого дня. Наголосила, що основна функція ГПД полягає в забезпеченні узгодженості між роботою вчителя початкових класів та вихователя ГПД задля якісного навчально-виховного процесу в умовах оновлення змісту освіти. Друга половина навчального дня учнів повинна бути продовженням роботи, розпочатої у першій половині — на уроках. Тому методики, які використовує класний керівник повинні застосовуватись і  вихователем у його роботі. Правильно організована робота в групі продовженого дня дає можливість гармонійно об’єднати навчання і виховання, організувати позаурочну діяльність та дозвілля дітей відповідно до їх інтересів і бажань, надати їм кваліфіковану допомогу у виконанні домашніх завдань.

       Цікавість та жваве, емоційне обговорення викликала доповідь Клин М.В., вчителя початкових класів, вихователя ГПД «Нова школа та педагогічні ідеї В. Сухомлинського: проводимо паралелі».

       Плідно та з цікавістю попрацювали педагоги й під час практичної частини, де Марадик Н.П., вчитель початкових класів, вихователь ГПД, провела майстер-клас по використанню нового освітнього ресурсу LEGO у роботі ГПД, а заступник директора УЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Дарманюк Н.П. запропонувала учасникам власноруч створити тематичну папку-лепбук, надала методичні поради  щодо використання лепбуків у роботі вихователя ГПД.