пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання вчителів основ здоров`я

    

    15 листопада 2018 року в Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19 відбулося засідання методичного об'єднання вчителів основ здоров'я на тему «Використання активних новітніх технологій для актуалізації пізнавальної діяльності учнів». На засіданні виступив старший викладач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти ЗІППО Сивохоп Я.М., який детально розповів про використання тренінгових технологій у процесі формування навичок здорового способу життя учнівської молоді. Адже в сучасних умовах розвитку освіти важливого значення набуває процес формування у школярів ціннісного ставлення до власного здоров`я, здорового способу життя. Проблема здоров`я молоді є особливо актуальною у зв’язку з посиленням впливу соціально-економічних та соціально-культурних чинників.

       Доповідач також розібрав з вчителями структуру тренінгового заняття, пояснив кожен етап його проведення. На прикладі інтерактивної вправи «Акваріум» учасники зіграли рольову гру «Як виробити в учнів вміння протистояти, коли тобі пропонують вживання шкідливих речовин». Далі методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області Груник Н.В. поділилася з присутніми матеріалами для проведення «Тижня безпеки життєдіяльності» в закладах освіти, які будуть опубліковані на сайті вчителів основ здоров'я міста Ужгорода. Також наголосила на важливості оформлення куточків «Цивільного захисту».

        Вчитель основ здоров'я Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №19, голова методичного об'єднання Мендел В.В. поділилася педагогічним досвідом на тему «Мультимедійні матеріали як компонент сучасного уроку», який теж буде опублікований на сайті. Запропонувала вчителям збірку матеріалів на тему «Формування пізнавальної активності учнів на уроках шляхом використання казок, легенд та притч» для використання на уроці. Також нагадала присутнім про планування заходів до проведення Всесвітнього дня боротьби з палінням та боротьби зі СНІДом.

       Підсумовуючи роботу, учасниками було прийнято рішення доповнити, запропоновану Мендел В.В. збірку, і опублікувати її, а також наповнювати сайт вчителів основ здоров'я міста Ужгорода цікавими пізнавальними матеріалами.