пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

            9 листопада 2018 року в День української писемності і мови на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо прозвучав 18-й всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Щороку він збирає тисячі українців як в Україні так і за кордоном. Адже це не лише перевірка знання української мови, а й заохочення до вживання, популяризації захисту і сприяння розвитку державної мови у форматі масштабного національного флешмобу. Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту — єднання навколо мови. Взяти участь у написанні диктанту міг кожен охочий у будь-якому куточку світу. В закладах освіти учні та педагоги написали всеукраїнський диктант національної єдності під назвою «Крила України». До маштабного національного флешмобу долучилися працівники управління освіти Ужгородської міської ради.

         11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA:Українське радіо, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.