пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Майстер-клас для практичних психологів системи освіти міста Ужгорода

      07 листопада 2018 року на базі Центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Ужгородської міської ради відбулася зустріч практичних психологів загальноосвітніх та дошкільних освітніх закладів із доцентом Міжнародного товариства Кататимного переживання образів (МКТПО), супервізором, керівником регіонального відділення МГО СРС КІП в Закарпатті, психотерапевтом Фреган А.В.  Були присутніми 23 практичні психологи, завідувач ЦППСР Томей А.М., психолог-методист Патраманська О.М.

        Фреган А.В. ознайомила учасників з особливостями структури та роботи такого методу як символдрама. Вона показала майстер-клас на прикладі універсальної вправи для дітей та дорослих в рамках техніки психодрама. Учасники взяли активну участь в груповій роботі та обговоренні. Відзначили доцільність використання запропонованого методу у своїй практиці. Зустріч виявилася цікавою і пізнавальною для присутніх фахівців.